Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu saldırıyı paralelden başkası yapamaz

"Yaşanan tüm terör eylemlerinin arkasında paralel yapı var..." Bu sözler 'Birlikte Bakalım'a katılan yazar Latif Erdoğan'a ait. Erdoğan, Fethullah Gülen'in Berkin Elvan için yayınladığı taziye mesajında hedef göstermek için özellikle 'Alevi' vurgusu yaptığını söyledi. Latif Erdoğan ayrıca, elektrik kesintilerinin önceden planlanmış koordineli bir saldırı olduğunu ve bunu da Türkiye’de ancak paralel yapının yapabileceğini vurguladı.

Giriş Tarihi: 2.4.2015 13:02 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 13:07
Bu saldırıyı paralelden başkası yapamaz
HEDEF GÖSTERMEK İÇİN ALEVİ DEDİ

En büyük ihanet orada yapıldı. Hangi vefat etmiş insana Sünni kardeşlerimize taziye dendi de, Alevi'ye Alevi kardeşlerimize diye ayrıca bir Alevi kimliği söyleniyor. Türkiye'de böyle bir şey var mı, binlerce insana taziye gönderiyorsunuz Sünni tabiri kullanıyor musunuz veya daha önce vefat etmiş Alevi insanlara böyle bir şerh konuldu mu ?

SOSYOLOJİK AÇIDAN BÖLÜCÜLÜKTÜR

Gülen'in ihanet dolu, kin kusan o ifadeleri açıkça bir hedef göstermektir aslında. Toplum açısından bu. Sosyolojik açıdan değerlendirdiğimizde bir bölücülüktür bu.

TÜM TERÖR OLAYLARINDA BU YAPI VAR

Ben şunu söyledim ve söylemeye devam ediyorum. 1980 yılı öncesinde sola hangi misyon verildiyse anarşi adına, paralel yapıya verilen misyon odur bundan sonraki süreçte . Bütün kaos, anarşi ve terör olaylarının ardından çıkacak yapı budur.

BU KOORDİNELİ BİR SALDIRIDIR

Türkiye'de bütün kurumlara topluca sızmış başak bir yapı yok. Devlet kurumlarının hepsine sızılmış durumda. Siber bir saldırıysa onu teknik olarak göreceğiz ama değilse bu koordineli bir saldırıdır. Bu koordineyi de bunlardan başka yapacak topluluk yoktur. Bu önceden tasarlanmış, yapılmış vakti saati belirlenmiş bir organizasyondur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu saldırıyı paralelden başkası yapamaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN