Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zaman yazarından çirkin yazı

Paralel medyanın devşirme yazarlarından Mümtaz’er Türköne, yine Paralel Suç Örgütü yazarlarına taş çıkartacak çirkinlikte bir yazı kaleme aldı. Çağlayan Adliyesi’ndeki saldırıya “terör” diyemeyen Türköne, cinayetin AK Parti’nin oylarının yükselmesi için işlendiğini söyleyerek her şeye inanmaya kodlanmış paralel örgüt elemanlarını yönlendirmeye çalıştı.

Giriş Tarihi: 2.4.2015 10:36 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 11:25
Zaman yazarından çirkin yazı
DHKP-C'NİN SALDIRISINA "TERÖR" DİYEMEDİ!

AK Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yıpratmak için her türlü iftirayı atmaktan çekinmeyen, her türlü karanlık ittifak içinde yeralmaktan çekinmeyen Paralel Suç Örgütü seçimlere iki ay kala artık alçaklıkta sınır tanımıyor. Paralel medyanın devşirme yazarlarından Mümtaz'er Türköne, yine Paralel Suç Örgütü yazarlarına taş çıkartacak çirkinlikte bir yazı kaleme aldı. Çağlayan Adliyesi'ndeki saldırıya "terör" diyemeyen Türköne, cinayetin AK Parti'nin oylarının yükselmesi için işlendiğini söyleyerek her şeye inanmaya kodlanmış paralel örgüt elemanlarını yönlendirmeye çalıştı.

TERÖR ÖRGÜTÜNÜ, CHP'Yİ, DOĞAN MEDYASINI, GEZİ PROVAKATÖRLERİNİ ELEŞTİREMEDİ!

Yaşanan terör olayının seçimlerdeki yansıması hakkında yorum yapan Türköne'nin yazısının başlığında "Çağlayan saldırısı AK Parti'ye kaç oy getirir?" demesi dikkat çekti. Çağlayan'daki terörist saldırı ile AK Parti arasında bir ilişki kurmaya çalışan Türköne, Zaman okurlarına bile "bu kadar alçaklık olmaz" dedirtti. Türköne yaşananlara terör saldırısı diyemedi; "Çağlayan saldırısı" demekle yetindi.

PARALEL SUÇ ÖRGÜTÜ'NÜN BİTİŞİNİN GÖSTERGESİ!

Terör ��rgütü DHKP-C, örgütün gizli destekçisi CHP, örgütü sempatik göstermeye çalışan Gezi provakatörleri, avukatlar aracılığıyla silah sokulmasına neden olan İstanbul Barosu ve yayınladığı fotoğraflarla terör örgütünün propagandasını yapan Doğan medyasına tek kelime edemeyen Mümtaz'er Türköne'nin AK Parti'yi bu şekilde hedef göstermesi Paralel örgütte bitişin başlangıcı olarak yorumlandı.

7 Haziran seçimleri öncesinde böyle ucuz argümanların arkasına sığınarak muhalefet yapmaya çalışan Paralel suç örgütünün içine düştüğü acınılacak durum okurlar tarafından da şaşkınlıkla karşılandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zaman yazarından çirkin yazı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN