Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve lar talimata uydu

İstanbul Cumhuriyet Başlığı, herkesin aranarak ye alınması için bir talimat yayımladı. Bu talimata uyan ve savcılar x-raydan geçerek adliyeye giriş yaptılar.

Giriş Tarihi: 6.4.2015 11:09
Hakim ve savcılar talimata uydu
Cumhuriyet 'ın rehin alınarak şehit edildiği İstanbul Adalet Sarayı'na girişlerde hâkimler ve savcıların aranacağı yönünde talimat yayınlandı. ye gelen ve savcılar x-ray cihazından geçerek giriş yaptı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu imzasını taşıyan talimat adliyenin girişlerine asıldı.

Talimatta "Gerek İstanbul Adalet Sarayı'na giren , vatandaş ve personelin can güvenliğinin sağlanması ve gerekse genel kamu güvenliği ve kamu düzeninin korunması açısından, İstanbul Adalet Sarayı'na girişlerde avukat, personel ve vatandaşların kapı dedektörlerinden geçmeleri, çantalarının x-ray cihazından geçirilmesi şeklinde güvenlik amaçlı denetim yapılacaktır.

Bu son derece hassas dönemde avukat, personel ve vatandaşlarımızın gerekli desteklerini bekliyor ve uygulamanın çalışma talimatı ve esaslarına göre yapılmasını rica ediyoruz" denildi.

Bugün sabah görevlerine başlamak için adliye kapısına gelen hakim ve savcılar x-ray denetim cihazından geçerek içeri alındılar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakim ve savcılar talimata uydu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN