Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"CHP’yi karikatüre çevirdiniz!"

Ulusalcı yazar Nihat Genç, CHP’nin 'alkışlı' seçim stratejisini "Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! Bir büyük kitle partisini umut olmaktan çıkartıp ‘karikatür’ haline getirdiğiniz için" diyerek eleştirdi. Nihat Genç, "Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu!" ifadesini kullanarak, birbirinden sert maddelerle Kılıçdaroğlu'nun CHP'yi boş çuvala döndürdüğünü savundu.

Giriş Tarihi: 13.4.2015 15:19 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 15:22
CHP’yi karikatüre çevirdiniz!
İşte Nihat Genç'in yazısındaki o kısım:

HALK TV'DEN KOVULAN YAZARLAR

"Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! Eser, kişilik, gerçek şöhret sahibi yazarları telefon edip Halk TV'den kovduğunuz için.

HARCANAN SİYASETÇİLER

Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! İç ve dış politikada yılların tecrübesi itibarlı, güvenilir, birikimli siyasileri harcayıp dışladığınız ve yerine şaibeli parti geçmişi ve tüzüğüyle dalgasını geçenleri getirdiğiniz için.

KARİKATÜR HALİNE GETİRİLEN PARTİ

Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! Bir büyük kitle partisini umut olmaktan çıkartıp 'karikatür' haline getirdiğiniz için.

SÜREÇ OYUNLARINA KUYRUK YAPILAN PARTİ

Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! CHP'yi AKP-HDP süreç ve oyunlarına kuyruk yaptığınız için.

HASTA KİŞİLİKLER PARTİYE TAŞINDI

Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! Toplumsal hastalıkları programınıza almak değil de hasta kişilikleri bulup buluşturup partiye taşıdığınız için!

Ellerimiz, avuçlarımız patlayıncaya, seçime kadar alkışlayacağız!

BOŞ ÇUVALA DÖNDÜ

Türkiye'nin en büyük kitle partisini hangi cesaret, hangi güçle birkaç yıl içinde boş çuvala döndürmeyi başardığınız? Bunun için alkışlayacağız!

CİN FİKİRLİ REKLAMCI

Biz de sizi alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! Onur, itibar, haysiyet ve sözü geniş kitlelerce dinlenir siyasi ve yazarları sepetleyip partiyi bir 'reklamcının' cin fikirlerine teslim ettiğiniz için.

KAZANAMADIK BAHANESİ TRAFOYA BAĞLANDI

Reklamcınızı da alkışlıyoruz Kılıçdaroğlu! Cin gibi adam doğrusu! Milyon dolarları cebe atıp seçimi niçin kazanamadık bahanesini daha bugünden trafo kediye yüklediği için..."

Kaynak:Odatv
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"CHP’yi karikatüre çevirdiniz!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN