Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti aday tanıtımında bir ilk

AK Parti bugün yapılacak aday tanıtım toplantısında adaylarını “Watchout” teknolojisiyle tanıtacak.

Giriş Tarihi: 15.4.2015 07:08 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 07:12
AK Parti aday tanıtımında bir ilk
Milletvekili adaylarını belirledikten sonra seçim beyannamesi üzerindeki çalışmaları tamamlayan Başbakan Davutoğlu, seçim stratejisini de yine kurmaylarıyla belirleyecek.

Davutoğlu, seçim beyannamesi ve aday tanıtımının ardından bakanlar ve parti yönetiminde yer alan isimlerin katılımıyla strateji toplantısı yapacak. Davutoğlu, Ankara Arena'da açıklayacağı seçim beyannamesi ve aday tanıtım töreniyle seçim startını vermiş olacak. AK Parti kurmaylarının üzerinde titizlikle çalıştığı program öncesi Arena Spor Salonu'ndaki süslemeler ve salon düzeni hazırlığı son hızla devam etti.

Aday tanıtımında ilk kez, watchout sistemi kullanılacak. Bugüne kadar birbirine eklenmiş ekranlardan oluşan dev ekran olarak "led" teknolojisini kullanan AK Parti, ilk kez, izleyenlerde üç boyutlu izlenimi veren tek parça büyük dev perdeye çoklu projeksiyonla görüntüyü yansıtan watchout sistemini kullanacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafıyla, partinin yeni sloganları "watchout" sistemiyle salona yansıtılacak.

Yeni seçim şarkısı, yeni sloganlar

Başbakan Davutoğlu'nun, Ayna grubunun kendisi için uyarladığı "Davutoğlu Ahmet Hoca" şarkısı eşliğinde eşi Sare Davutoğlu ile girip salonu selamlamasının ardından partinin yeni seçim şarkısı da dinletilecek. Seçim beyyannamesi açıklanıyor. Başbakan'ın, seçim beyannamesini ayrıntılarıyla anlatacağı konuşmasının ardından da, il il milletvekili adaylarının tanıtımı yapılacak.

ÖZEL TOPLANTI

Başbakan Davutoğlu, kapsamlı törenin ardından, seçimlerde izlenecek stratejiyi belirlemek üzere kurmaylarıyla değerlendirme toplantısı yapacak. Bakanlar Kurulu ve partinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerinin katılımıyla yapılması planlanan toplantıda, bölge bölge seçimlere dönük nasıl bir çalışma yapılacağı detaylı şekilde belirlenecek.

Star
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti aday tanıtımında bir ilk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN