Bilal Erdoğan çözüm süreci için Diyarbakır'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bazı sivil toplum kuruluşlarının eğitim faaliyetleri ile ilgili düzenlediği toplantıya katılmak üzere Diyarbakır'a geldi

Giriş Tarihi: 17.4.2015 21:29
Bilal Erdoğan çözüm süreci için Diyarbakır'da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, çözüm süreciyle ilgili, "Çözüm sürecini akamete uğratmaya çalışan bütün faktörlere rağmen bu hükümet, Cumhurbaşkanımızın idaresinde inşallah başarıya ulaştıracaktır" dedi.

Erdoğan, bazı sivil toplum kuruluşlarının eğitim faaliyetleri ile ilgili düzenlediği toplantıya katılmak üzere Diyarbakır'a geldi.

Toplantı sonrası bir otelde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yemekte buluşan Erdoğan, burada yaptığı açıklamada, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle imam hatip ve diğer okullarda din eğitimindeki eksikliklerin giderilmesiyle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Çözüm sürecinin Türkiye için dönüm noktası olduğunu ifade eden Erdoğan, sürecin AK Parti'nin gayretleriyle ilerlediğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bütün siyasi riskleri üstlenerek çözüm sürecine öncülük yaptığını ifade eden Erdoğan, "Çözüm sürecini akamete uğratmaya çalışan bütün faktörlere rağmen bu hükümet, Cumhurbaşkanımızın idaresinde inşallah başarıya ulaştıracaktır" diye konuştu.

Ağrı'daki terör saldırısına da değinen Erdoğan, şunları kaydetti:

"Seçim öncesinde insanların moralini bozmak, sürece inancını kaybettirmek, böylece seçimin sonuçlarını etkilemeye yönelik bir provokasyon girişimi bence ama milletin feraseti bunların hepsinin karşısında sapasağlam durmaya yetecek düzeydedir. Bu odaklar seçimde derslerini alacaklar."

Yemeğin ardından Bilal Erdoğan'a kendisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlanan, isimlerinin yazılı bulunduğu Diyarbakırspor formaları hediye edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilal Erdoğan çözüm süreci için Diyarbakır'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN