Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte 'nin akıl hocası

tarafından halk ayaklanması için ’a hazırlattığı talimatnamesi ’nin seçim kampanyası oldu.

Giriş Tarihi: 17.4.2015 02:46 Güncelleme Tarihi: 17.4.2015 04:29
İşte CHP'nin akıl hocası
, planlı devrim yöntemleriyle halkı oy vermeye değil, isyana davet ediyor. CHP, seçim kampanyasında Sırbistan, Ukrayna ve Mısır'da ABD gizli servisi 'nin uygulamaya koyduğu lerin talimatnamesini takip ediyor.

SİSTEMATİK UYGULUYOR

CHP'nin alkış eylemi Turuncu Devrim uzmanı 'ın metotları arasında, kamusal alanda sembolik eylem metotlarından 28 ve 30 numaraya uygun düşüyor. Eski CIA görevlisi Sharp'ın 28 numaralı eylemi sembolik ses çıkarma, 30 numaralı eylemi de basit jestler yapma başlıklarını taşıyor.

AMAÇ, GERİLİMİN ARTMASI

Eylemler gözlemlendiğinde, CHP'nin Turuncu Devrim yöntemlerini sistematik olarak izleyerek giderek gerilimi arttırdığı görülüyor. Eylem sıralamasında yer alan metotlar arasında 1'den 17'ye kadar bilinen ve daha sakin eylemler yer alırken 18'inci metottan itibaren ilginç uygulamalar göze çarpıyor.

SIRADA 31 VE 35. MADDE VAR

CHP'nin ileriki günlerde 29'uncu maddedeki sembolik şikâyetlere başvuracağı ve 31 ila 35'inci maddeler arasındaki metotları uygulayarak vali, kaymakam gibi kamu görevlilerine sembolik ziyaretlerde bulunacağı tahmin ediliyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
İşte CHP'nin akıl hocası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN