Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de

Ekonomi Bakanı , "Türkiye artık onların, birilerinin bildiği Türkiye değil. Türkiye dünyanın ilk 10 büyük ekonomisinden birisi olacak hiç kimse bundan zerre miktarda şüphe duymasın" dedi.

Giriş Tarihi: 18.4.2015 18:42
Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de
Zeybekci, Tavas'ın Pınarlar Mahallesi'nde hemşehrileri tarafından coşkuyla karşılandı. Akrabaları ve tanıdıkları ile hasret gideren Zeybekci, mahalle meydanında kendisini bekleyen kadınlara gül hediye etti.

Burada vatandaşlara hitap eden Zeybekci, Türkiye'nin çıktığı bu yolculukta yeniden dünyanın her yeri ile rekabet eden, yarışan bir ülke haline geleceğini ifade etti.

Zeybekci, seçimlerin demokrasinin en büyük güzelliklerinin biri olduğunu kaydederek "Milletin iradesine talip olmak demokrasinin de en büyük ve en önemli güzelliklerinden bir tanesidir. Benim buraya gelerek köyümde seçim propagandası yapmak gibi bir niyetim yok. Köyümde seçim propagandası yapmak hakikaten ayıp olur. O iş için gelmedim. Sadece sizlere selam vermek ve görmek ve dualarınızı almak için geldim" dedi.

"Hedefimiz, bu milleti bırakın namerde, merde bile muhtaç olmayacak hale getirene kadar, durmak yok koşturmaya devam" diyen Bakan Zeybekci, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Büyümeye, kalkınmaya, istihdama, ihracata devam. Yol böyle, işin kuralı da böyle. Her kim ne derse desin, Türkiye artık onların, birilerinin bildiği Türkiye değil. Türkiye dünyanın ilk 10 büyük ekonomisinden birisi olacak hiç kimse bundan zerre miktarda şüphe duymasın. Türkiye, Avrupa'nın da ilk üç büyük ülkesinden birisi olacak. Türkiye şu anda dünyada turizmde altıncı, Avrupa'da dördüncü. Türkiye turizmde dünyada ilk ikiden biri olacaktır."

Gümüşdere Mahallesi'nde kendisini bekleyen vatandaşlara da hitap eden Zeybekci, daha sonra Akyar mevkisinde 5 Nisan Pazar günü geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Şevket Oklu'nun ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN