Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP Sözcüsü Koç, AK Parti'yi övdü

CHP sözcüsü 'a seçim beyannamesinde yer alan vaatlerin kaynağı soruldu, o da cevap verirken AK Parti'nin 13 yılda yaptıklarını övdü. Koç'un sosyal medya hesabı üzerinden AK Parti icraatlarını övmesi üzerine pek çok Twitter kullanıcısı, "O zaman ne diye CHP'ye oy verelim, AK Parti zaten yapmış" dedi.

Giriş Tarihi: 22.4.2015 11:17 Güncelleme Tarihi: 18.10.2017 13:58
CHP Sözcüsü Koç, AK Parti'yi övdü
CHP, önceki seçimlerin aksine 7 Haziran'a farklı bir metotla hazırlanıyor. Reklam çalışmaları için Ali Taran'la anlaşılmasının ardından ekonomik vaatlerin bolca yer aldığı seçim beyannamesi de önceki hafta açıklandı.

16 MİLYON KİŞİYE NAKİT PARA

Emekli, öğrenci, yaşlı, genç ayırmaksızın toplumun önemli bir bölümüne nakit para yardımı vaadinde bulunan CHP'ye ister istemez bu vaatlerin kaynağı için ne yapacakları da soruldu. Günlerdir başta Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP yöneticileri söz konusu vaatler için kaynağın nasıl oluşturulacağına cevap vermeye çalışıyor.

PARTİ SÖZCÜSÜ AK PARTİ'Yİ ÖVDÜ

En son CHP'nin sözcüsü , Twitter üzerinden CHP'nin vaatlerini nasıl yerine getireceğini, bu vaatler için ne tür bir kaynak bulunacağını anlatırken ilginç bir grafik paylaştı.

AK PARTİ 79 YILDA YAPILAMAYANI, 13 YILDA YAPTI


Haluk Koç'un paylaştığı grafiğin özeti; "Türkiye'de bu kadar kaynak zaten var" şeklindeydi. Ancak Koç'un düşünmediği nokta ise şuydu; 79 yılda 57 farklı hükümetin, vergi gelirini düzenleyerek, yolsuzlukları önleyerek, özelleştirme gibi çeşitli kalemlerle para toplayarak oluşturduğu kaynak 779 milyar dolar iken, sadece AK Parti'nin 13 yıllık döneminde bu rakam 1 trilyon 869 milyar dolar..

CHP'NİN RESMİ SİTESİNDE AK PARTİ'NİN BAŞARISI ÖVÜLDÜ

Yani AK Parti 13 yılda, 79 yıl boyunda iktidar olanların yapamadığını yaparak devlete büyük miktarda kaynak sağladı, CHP'li Haluk Koç da bunu "CHP'ye oy verin" çağrısı yapmak için partinin resmi sitesinden duyurdu.

O ZAMAN NİYE OY VERELİM?

Haliyle Haluk Koç'un takipçileri de sordu: "O zaman ne diye CHP'ye oy verelim, AK Parti zaten yapmış"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Sözcüsü Koç, AK Parti'yi övdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN