Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'li vekilden kadın muhabire küfür!

Giriş Tarihi: 2.5.2015 12:52 Güncelleme Tarihi: 2.5.2015 13:33
CHP'li vekilden kadın muhabire küfür!

CHP Milletvekili Mahmut Tanal ve Aykut Erdoğdu, Beyaz Tv Program Müdürü Müge Dilek'e ağır hakaretlerde bulundu.

CHP'li Mahmut Tanal, 1 Mayıs'ta Taksim'de yaşananlarla ilgili kendisini arayan Beyaz Tv Program Müdürü Müge Dilek'e ağır hakaretlerde bulundu.

Bu haberi canlı yayında alan yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı ise canlı yayında çılgına döndü. Canlı yayında CHP'li Mahmut Tanal'a seslenen Rasim Ozan Kütahyalı "Mahmut Tanal, seni arayan bir bayana küfür edecek kadar zavallı küçük bir adamsan, sana adam denmez" dedi.

CHP'li Mahmut Tanal Beyaz TV kadın muhabirine küfretti

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Dinamit programına telefonla bağlanan CHP Milletvekili Mahmut Tanal, bel altı vurdu. Rasim Ozan Kütahyalı'ya önce ağır sözlerle yüklenen Mahmut Tanal ardından da küfür etti.

Mahmut Tanal: Beyaz TV muhabirine küfür etmedim

Tanal'ın küfür ettiğini duyan Rasim Ozan Kütahyalı ise canlı yayında adeta çılgına döndü. Kütahyalı ve Tanal'ın canlı yayın kavgası ise hiç kuşkusuz geceye damgasını vurdu.
Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayına telefonla katılan CHP'li Mahmut Tanal'a oldukça sert tepki gösterirken, şu ifadeleri kullandı:

"CHP TABANI SENDEN NEFRET EDİYOR"

"Sen Fethullahçı Terör örgütünün bir mensubusun. CHP tabanı da senden nefret ediyor. Atatürkçüler de senden nefret ediyor. Sen bütün Atatürkçüleri içeri atan adamları savunuyorsun. Sen yalan söylüyorsun."

"TERÖR ÖRGÜTÜNÜ SAVUNUYORSUN"

"Mahmut Talan sen o subaylara sordun mu? O kürt insanlara sordun mu? Kaç tane Kürt aydınını içeri attılar? Plastik kelepçeyle içeri attılar. Kaç insanı mağdur ettiler sen biliyor musun? Binlerce insanı mağdur ettiler. Sen binlerce insanı mağdur etmiş bir terör örgütü savunuyorsun. Sen hiç bir şekilde insan haklarını savunmuyorsun. Sen bir terör örgütünü, binlerce Atatürkçüyü içeri atmış terör örgütünü savunuyorsun."

"CEMAAT BOYNUNA YULAR BAĞLAMIŞ"

"CHP'yi madara ettiniz. Aykut Erdoğdu polis arabasını taşlıyor. Aykut Erdoğdu cam çerçeve indiriyor. Bu terör savunucusunun tek yaptığı şey... Binlerce insanı mağdur etti. Kabul et senin boynuna yular bağlamışlar."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li vekilden kadın muhabire küfür!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN