Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Bunlar ihanet şebekesi"

Giriş Tarihi: 3.5.2015 01:27 Güncelleme Tarihi: 3.5.2015 10:54
Bunlar ihanet şebekesi

Başbakan Yardımcısı , "Bu şaşkınlar cephesi var ya bunlar ruh ikizi. Biri Batı'nın, Türklerin 'si, biri Kürtlerin 'si. Paralelci yapıya yeni Türkiye'de yer yok, bunlar ihanet şebekesi" dedi.

Akdoğan, Konya Yolu'nda yer alan, AK Parti Ankara 1. Bölge milletvekili adayı Ali İhsan Arslan (Mücahit Arslan) ile beraber kullanacağı, Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve tüm AK Parti Ankara bölge milletvekili adayları ile çok sayıda partili katıldı.

AK Parti'nin herhangi bir parti olmadığını, AK Parti hükümetinin bu milletin iktidarı olduğunu belirten Akdoğan, "Eski Türkiye özlemcileri kimler? Muhalefetteki bütün partileri sayın, yanına paralelcileri, sermaye baronlarını, medya patronlarını ekleyin, kim varsa içeridekiler, dışarıdakiler... Bunlar aslında uzun zamandır rahatsızlar. Şimdi Tayyip Erdoğan karşıtlığıyla bir araya geldiler. Baktılar ki Türkiye bölgesel bir güç oluyor, her açıdan gelişiyor. Birileri, 'Bu Türkiye fazla oluyor' diyor. 'Bunu nasıl durdururuz? AK Parti'ye, Tayyip Erdoğan'a çelme takarak, Ahmet Davutoğlu'nu durdurarak" ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINA GÖNDER
"Bunlar ihanet şebekesi"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN