Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ten 'ı terletecek soru

7 Haziran seçimleri öncesinde Fetullahçı Terör Örgütü'yle kirli planlar yapan Selahattin 'ın paralel çeteye yönelik değiştirdiği söylemi A Haber'de masaya yatırıldı. Star Gazetesi Yazarı , "Seni içeri atan cemaatin savcıları ile polisleri ile Paralel Yapı'nın diğer mensupları ile beraber mi çalışacaksın? Mesela iktidara geldin, bunların hakim ve savcılarını göreve ilave edip, yine kritik yerlere mi gideceksin?" diye sordu...

Giriş Tarihi: 6.5.2015 20:11 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 20:13
Cem Küçük'ten Demirtaş'ı terletecek soru
5 ay önce farklı şimdi farklı konuşuyor diyen Küçük, iş birliği artık açıkça görünüyor dedi. KCK soruşturmaları sırasında yapılan haksızlıkları eleştiren Demirtaş şimdi neden Paralel Yapı'yla iş birliği içinde diye soran , o zaman ki haksızlıkların sebebinin Paralel Yapı olduğunu 'ın çok iyi bildiğini söyledi.

'PARALEL ÇETE İŞ BİRLİĞİ ARTIK ALENİ'
Eğer arada başka bir işbirliği yoksa o zaman bu açıklamayı yapmanın hiçbir mantığı yoktur. O zaman bu demek ki HDP ile paralel çete arasında bir iş birliği var. Bu artık görünmüyor da değil, bunu artık aleni yapıyorlar. Bu gizlenen bir şey de değil, bütün Türkiye biliyor ki KCK tutuklamalarını yapan Paralel Yapı'ydı. 14.500 insan, 8.500'ü bunların tutuklandı. Selahattin Demirtaş'ta bunu biliyor.

EĞER İKTİDAR OLURSANIZ...
Hatta o dönem Cemil Bayık yaptığı bir açıklamada bu tutuklama listelerinin cemaat tarafından hazırlandığını söyledi. Şimdi geliyor, biz cemaati düşman gibi olarak görmüyoruz diye. Ne olacak, şimdi yarın bir gün yok böyle bir ihtimal ama geldin iktidara, cemaatle birlikte mi çalışacaksın? Seni içeri atan cemaatin savcıları ile polisleri ile Paralel Yapı'nın diğer mensupları ile beraber mi çalışacaksın? Mesela iktidara geldin, bunların hakim ve savcılarını göreve ilave edip, yine kritik yerlere mi gideceksin?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Küçük'ten Demirtaş'ı terletecek soru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN