Gözü kararsızlarda

Ekonomiye ilişkin vaatlerle kararsız seçmeni hedef alan CHP'de, adaylara ve örgütlere de, "Kararsızlara odaklanın" talimatı verildi

Giriş Tarihi: 7.5.2015
Gözü kararsızlarda
7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere sayılı günler kala siyaset miting meydanlarına kayarken ekonomiye ilişkin vaatleriyle tartışma konusu olan CHP de seçim stratejisini kararsız seçmen üzerine belirledi. Gerek seçim çalışmaları gerekse de seçim bildirgesinde yer alan vaatlerinde kararsız seçmen oylarını gözeten CHP yönetimi, adaylara ve örgütlere "seçim çalışmalarının odak noktası kararsız seçmen olmalı" talimatı verdi. Ev ziyaretlerinde CHP'ye oy verenlerin ihmal edilmemesi uyarısında bulunan parti yönetimi seçim çalışmalarının asıl hedefinin kararsız seçmen olması gerektiğini dile getiriyor. Adaylara ve örgütlere verilen talimatlarda kararsız seçmen hedefi 'odak noktanız kararsız seçmen olmalı' şeklinde ifade ediliyor.

'YOKSULLUĞU BİTİRECEĞİZ'
CHP lideri Kılıçdaroğlu dün partisince Çanakkale'de düzenlenen mitingde konuştu. Konuşmasında partisinin ekonomi programını ve vaatlerini tekrarlayan Kılıçdaroğlu "Bu ülkede fakirliği, yoksulluğu bitireceğiz. Bu ülkede yoksulluk edebiyatı yapmaya artık son vereceğiz" dedi. Kılıçdaroğlu, 7 Haziran'da güzel bir Türkiye'ye, yaşanacak bir Türkiye'ye 'merhaba' diyeceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gözü kararsızlarda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN