Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den suç duyurusu

Giriş Tarihi: 7.5.2015 16:57 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 17:05
Hüseyin Gülerce'den suç duyurusu

Sabah ve Yenişafak gazetelerine konuşan ’ye yönelik Fetullah Gülen’in avukati Nurullah Albayrak’tan hakaretlerle dolu açıklamalar gelmişti. Hüseyin Gülerce bugün Çağlayan Adliyesi’ne giderek Gülen’in avukatı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Suç duyuruşunda bulunacağını Twetter'dan açıklayan Gülerce "Artık kendileri gibi düşünmeyenlere hainlik damgası vuramayacaklar" dedi:
İşte 'nin bugün Twitter'dan yaptığı açıklamalar:

Sabah ve Yenişafak gazetelerine konuşan Hüseyin Gülerce'ye yönelik Fetullah Gülen'in avukati Nurullah Albayrak'tan hakaretlerle dolu açıklamalar gelmişti. Hüseyin Gülerce bugün Çağlayan Adliyesi'ne giderek Gülen'in avukatı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bugün İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına, hakaret gerekçesiyle Zaman sorumluları ve av. Nurullah Albayrak hakkında suç duyurusunda bulundum

Dünkü Zaman gazetesinde, Gülen'in avukatı Albayrak'ın hakkımdaki açıklaması; "Gülerce haince iftira atıyor" başlığı ile verildi.

Gülen'in avukatı ve Zaman gazetesi beni hedef gösterdi. Yayın yönetmenliğini yaptığım gazetede hakarete uğradım. Yargı'da hesap verecekler..

, kendi gibi düşünmeyenleri, Fethullah Gülen'i eleştirenleri hainlikle damgalıyordu. Artık bunu yapamayacaklarını görecekler...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Gülerce'den suç duyurusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN