Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gözyaşlarına hakim olamadı

Ahmet Şanlıurfa’da düzenlenen AK Parti mitinginde konuştu. Davutoğlu'nun, "Allah'ın Hz. İbrahim'in şehrinden sesleniyoruz. Bizlere annelerin ağlamaması için kudret ver." sözlerinde gözlerinin dolduğu görüldü.

Giriş Tarihi: 10.5.2015 16:15 Güncelleme Tarihi: 10.5.2015 16:17
Davutoğlu gözyaşlarına hakim olamadı


İşte Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları:

Bugün değerli Kara Kuvvetleri Komutanımız ve diğer komutanlarla birlikte Türkiye tarafındaki Eşme'deki kardeşlerimizle kucaklaşıp, Suriye tarafına geçtik. Oradaki kardeşlerimizle de kucaklaştık ve Süleyman Şah'ın huzurunda divan durduk.

ARAPÇA VE KÜRTÇE SESLENDİ

Artık Şanlıurfa Süleyman Şah ile anılacak. Süleyman Şah'ta al bayrağımız sonsuza kadar dalgalanacak. 7 Haziran'da Selahattin Eyyübi'nin torunları olarak ders vermeye hazır mısınız? Gözüm başım üstüne Şanlıurfa, Ser seran ser çavan Şanlıurfa, Ehvati ve Ehevati Ehlen ve sehlen bikum Şanlıurfa.

"BİZ HERKESİN TEMSİLCİSİYİZ"


Diyaneti, İmam Hatipleri kapatılım diyenlere 7 Haziran'da ders verecek misiniz? Siz eski Türkiye'ye dönün artık Türkiye'nin güneşi doğuyor. Bir parti çıkıyor Kürtlerin temsilcisi, bir parti çıkıyor Türklerin temsilcisi biri de çıkıyor Alevilerin temsilcisiyiz diyor. Biz herkesin partisiyiz. AK Parti tüm etnik grupların partisi. AK Parti kale gibi duruyor.

ALBAYRAK TEVHİDİN SİMGESİ

Albayrak tevihidin işaretidir. Çünkü hilal Hz. İbrahim'in temsilidir. Hz. İbrahim tevhid için ateşe yürüyordu. Diyorlar ki Şanlıurfa'yı düşüreceğiz. Şanlıurfa tevhidin kalesi nasıl düşecek. Şanlıurfa buna izin verir mi? Tevhidi korumaya söz veriyor musunuz?

GÖZYAŞLARINI ZOR TUTTU, MEYDAN 'AMİN' DEDİ

Allah'ın Hz. İbrahim'in şehrinden sesleniyoruz. Bizlere annelerin ağlamaması için kudret ver.

ŞANLIURFA'YA HIZLI TREN MÜJDESİ

Şanlıurfa ile Konya'yı hızlı trenle birbirine başlayacağız. Hızlı tren buraya gelecek ve burada durmayacak. Habur'a kadar gidecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu gözyaşlarına hakim olamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN