Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nun 'İlk kez kabul ediyorum' dediği !

Giriş Tarihi: 11.5.2015 15:16 Güncelleme Tarihi: 11.5.2015 16:10
Başbakan Davutoğlu'nun 'İlk kez kabul ediyorum' dediği hediye!

Ahmet , Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Çırağan Sarayı'nda düzenlediği Sektörler Toplantısı'nın basına kapalı kısmında işadamlarının sorunlarını dinledi.

2 saat süren toplantının ardından Çırağan Sarayı'ndan ayrılırken Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkanı Hüseyin Çetin yanına geldi. Çetin'in elinde bir kutu vardı. İçinde de özel yapım bir ayakkabı. Başbakan Ahmet 'nun ayakkabı üreticisi olan dedesinin ürettiği ve uzun yıllar giydiği bir modeldi bu. Aynı modeli tamamen yerli malzemeden yeniden üreten Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği bu yi Başbakana vermek istedi. "Prensip olarak hediye kabul etmiyorum" diyen Başbakan Davutoğlu tam hediyeyi geri çeviriyordu ki, dedesinin ürettiği modelin bir benzeri olduğunu öğrendi. Davutoğlu "Siyasi hayatımda ilk kez hediye kabul ediyor. O da manevi anlamı olduğu" için diyerek ayakkabıyı kabul etti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNİN SETİNİ ZİYARETE GİTTİ

Bu arada Başbakan Ahmet Davutoğlu Çırağan Sarayı'ndan sürpriz bir şekilde helikopterle ayrıldı. Davutoğlu TRT 1'in sevilen dizisi dizisinin setini ziyaret ederek, heyecanla çekilen sahneleri izledi.

Davutoğlu: 16 şehrimizin 1 milyar doları aşan ihracatı var

Sözcü'nün İftirası bu defa cezasız kalmayacak

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Davutoğlu'nun 'İlk kez kabul ediyorum' dediği hediye!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN