Türkiye'nin en iyi haber sitesi

' kapatılsın' korosuna onlarda katıldı

’den sonra “ Kapatılsın” kampanyasına medyası da katıldı. Kara propaganda yapan Fetullahçıları Diyanet’ten uzaklaştırmaya çalışan, ’in bedduası için fetva vermeyen Başkan ’e savaş açan örgüt, şimdi de din hizmetine karşı topyekün saldırıya geçti. Diyanet’te seçimlerden sonra büyük bir operasyon bekleniyor.

Giriş Tarihi: 11.5.2015 10:26 Güncelleme Tarihi: 11.5.2015 13:26
'Diyanet kapatılsın' korosuna onlarda katıldı

-Fetullahçı Terör Örgütü ittifakı şimdi de Türkiye'deki din hizmetini hedef aldı. HDP'den sonra " Kapatılsın" kampanyasına medyası da katıldı. Örgütü Diyanet'ten uzaklaştırmaya çalışan, 'in bedduası için fetva vermeyen Başkan 'e savaş açan örgüt, şimdi de din hizmetine savaş açtı.

15 BİN KÜRT'E PLASTİK KELEPÇE TAKAN PARALEL ÖRGÜT HDP İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

KCK terör örgütü iddiasıyla 15 bin HDP sempatizanını plastik kelepçelerle gözaltına alan, 8 binden fazla kişiyi tutuklayan Paralel Suç Örgütü sempatizanı hakim, savcı, polisler, bürokrat ve medya kuruluşları, şimdi AK Parti'yi devirmek için HDP ile her türlü ittifakın içine giriyor. HDP tabanını ve Paralel örgüt sempatizanlarının bu kirli ittifakı içlerine nasıl sindirdikleri ise merak ediliyor.

PROTOKOLDE 10. SIRADA OLAN GÖRMEZ'İN ARABASINI DİLİNE DOLADILAR

Kendilerinden farklı düşünen herkesi iftira, kumpas ve kara propaganda ile önce itibarsızlaştırıp sonra tutuklayan Fetullahçı Terör Örgütü'nün hedefinde şimdi Türkiye'de din hizmeti veren diyanet İşleri Başkanlığı var. Protokolde 10. sırada olan Diyanet İşleri Başkanı'nın rutin makam arabası değişikliğini diline dolayan Fetullahçı Suç Örgütü medyası her gün düzenli olarak köşe yazıları ve haberlerle Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e saldırıyor.

ASIL AMAÇ DİN HİZMETİNİ ORTADAN KALDIRIP PARALELE ALAN AÇMAK!

Asıl amaç ise sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde önemli faaliyetlere imza atan Diyanet'in saygınlığını yitirmesi ve Türkiye'deki din hizmetinde boşluk yaratmak. Bu boşluktan yararlanarak yeniden Anadolu'daki dindar insanın iyi niyetinden faydalanarak dini suistimal etmek isteyen örgüt medyası bugün de Zaman yazarı Eser Karakas ve Meydan Gazetesi'nin müptezel yazarı Atilla Taş'ı kullanarak Diyanet'i hedef aldı. Fetullahçı Suç Örgütü medyası Diyanet'i diline dolarken HDP lideri Selahattin da meydanlarda Diyanet İşleri Başkanlığı'nı yuhalatıyor.

DİYANET'TE PARALEL OPERASYON BAŞLIYOR

Seçimlere bir aydan kısa bir süre kala her şehirden Paralelci imam ve müftülerin iktidara yönelik kara propaganda başlattığı haberleri geliyor. Birçok bölgede müfettiş raporları doğrultusunda Diyanetin çeşitli kademelerinde büyük bir temizlik operasyonu başlatılacağı öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Diyanet kapatılsın' korosuna onlarda katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN