Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“CHP ve HDP’nin suflörü Yahudi şirket!”

A Haber'de Sevilay Yükselir moderatörlüğünde ekranlara gelen ‘Yüzde Yüz Siyaset’e bu hafta MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, Denge Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Yıldız ve Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Ogan konuk oldu. Genel seçimlere doğru siyasi partilerin seçim stratejilerinin tartışıldığı programda şok açıklamalar yapan Kulat, son dönemde söylem benzerliğiyle dikkat çeken CHP ve HDP’nin arkasındaki gücü deşifre etti.

Giriş Tarihi: 12.5.2015 01:55 Güncelleme Tarihi: 12.5.2015 11:55
"ABD'Lİ FİRMA HDP'Yİ ZORA SOKTU"

HDP son dönemde dindarları rahatsız edici birtakım söylemler geliştirdi. Pek çok kişi bu söylemleri dil sürçmesiyle ifade ettiler. Kesinlikle değil. Taksim'in Kabe'ye benzetilmesi kesinlikle bilinçli. ABD'li Benenson firması uluslar arası anlamda toplum mühendisliği yapar. Yahudi kökenli bir firmadır ve dünyanın değişik yerlerindeki seçim stratejilerinde etkin olan bir üst çatı şirkettir ve farklı alt firmalarla çalışır.
"YAHUDİ ŞİRKETTEN TOPLUM MÜHENDİSLİĞİ"

İçinde Koç Üniversitesi'nin ve Açık Toplum Vakfı'nın yaptığı bir araştırma son dönemde kamuoyunda yer aldı. Benenson firması Ohio ve Koç Üniversitesi ve vakıfla birlikte Türkiye'de kendine göre toplum mühendisliği oluşturuyor. Bu adamlar HDP'ye dedi ki" "Senin dindarlardan oy alma olasılığın az. Alabildiğini alıyorsun zaten. Bir AK Parti o boşluğu dolduruyor. Az boşluk varsa da HÜDA-PAR ve Saadet ittifakı dolduruyor. Sen marjinal sola yüklen" dediler.

"CHP'YE 'HDP' YÜKLENME' DEDİLER"

CHP'ye de dediler ki "Kürtlere çok fazla yüklenme. HDP'nin barajı aşması senin hayrına. MHP'ye yüklen" dediler. Kılıçdaroğlu bir ara "Benim hedefim yüzde 35" dedi. Bütün araştırmalar CHP'yi 30'un altında gösteriyor. 7-8 puan oyu almak için CHP'ye hedef nokta gösterdiler. Mersin, Adana, İzmir gibi CHP ve MHP'nin aynı anda oy geçirgenliğinin yüksek olduğu noktaları öne koydular. Benenson firması bu partilere genel strateji olarak da oyların ağırlıklı olarak ekonomi oyları olduğunu ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“CHP ve HDP’nin suflörü Yahudi şirket!”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN