Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnsanların özel hayatına girmek alçaklıktır

Giriş Tarihi: 14.5.2015 21:21 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 23:10
İnsanların özel hayatına girmek alçaklıktır

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, MHP İstanbul Milletvekili hakkındaki kaset iddialarıyla ilgili "Kaset hazırlamak, görüntü almak, kişisel hayata saygısızlık yapmak, insanların özel hayatına girmek adiliktir, alçaklıktır, ahlaksızlıktır.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, MHP İstanbul Milletvekili hakkındaki kaset iddialarıyla ilgili "Kaset hazırlamak, görüntü almak, kişisel hayata saygısızlık yapmak, insanların özel hayatına girmek adiliktir, alçaklıktır, ahlaksızlıktır. Bunu kim yaparsa yapsın bu böyledir" dedi.
Bülent Arınç, çeşitli temaslarda bulunmak üzere öğleden sonra geldiği Kiliste, valiliği ve belediyeyi ziyaret etti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Arınç, MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener hakkındaki kaset iddialarıyla ilgili şunları söyledi:

"Çok şaşırdım ve çok büyük tepki gösterdim. Hayretler içinde kaldım. Bu konuşulanlar tamamen doğruysa iftira olduğunu söyledim. Meral hanım çok mütevazi bir hanım; eşi ve çocukları da. 2002 yılında Ak Parti kurulduğunda bize geldi. Daha sonra kendi isteğiyle başka partiye gitti. Başka partide de olsa, nerede olursa olsun bu çirkinlik asla kabul edilemez. Ancak dilerse bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunup bir dava açılmasını isteyebilir. Ben bu iddia ve iftiraların kesinlikle yalan olduğuna inanıyorum. Hanımefendiyi çok iyi tanıdığım için de bunu söylüyorum. Ve maalesef paranoyak halinde birilerine kaseti vardır da bunları yapıyor diye suçlamalar neredeyse moda haline geldi."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnsanların özel hayatına girmek alçaklıktır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN