, paralel kumpası itiraf etti

Bir le CHP Genel Başkanı olan , paralel örgütle olan ilişkisini itiraf etti. Kılıçdaroğlu, Fethullahçı Terör Örgütü'nün elindeki kasetleri izlediğini söyledi.

Giriş Tarihi: 21.5.2015 10:05 Güncelleme Tarihi: 21.5.2015 16:41
Kılıçdaroğlu, paralel kumpası itiraf etti
Seçime sayılı günler kaldı. CHP, Fethullah Gülen'e dayandı. Hürriyet'e verdiği röportaj ise ile cemaat arasındaki bağı kanıtladı. Kılıçdaroğlu, Doğan Grubu'nun gazetesi Hürriyet'in yazarlarıyla bir araya geldi. "Suriye sınırı eski haline dönecek. MİT TIR'ları da gidip gelmeyecek. Silah taşımayacaklar. Kamyonlardaki kasaların nasıl açıldığının, bombaların görüntüleri var. Ben de seyrettim" dedi.

ÖNCE KILIÇDAROĞLU İZLİYOR

Böylece CHP lideri, IŞİD terörü altındaki Türkmenler'e gönderilen yardımlarla ilgili paralelin kurduğu kumpası itiraf etti. Paralel Örgüt tarafından çekilen görüntülerin önce Kılıçdaroğlu'na gittiği de belgelendi. Ancak bu Kılıçdaroğlu için ilk değildi. , Dışişleri Bakanlığı'nda 16 Mart 2014'te yapılan çok gizli toplantıyı dinledi. Kayıtları da Kılıçdaroğlu'na iletti. CHP lideri, 19 Mart'ta ise Paralel Örgüt'ün kanalına çıktı. "Suriye'ye asker sokacaklar" diyerek milli sırları dünyaya ilan etti. Kemal Bey'in bilgisi bununla da sınırlı değildi. Zira Deniz Baykal'ı koltuğundan eden görüntülerin Almanya'dan gönderildiği iddia edildi. Bu görüntüleri önce Kılıçdaroğlu ile Gürsel Tekin izledi. Şantaj kasedi, 10 Mayıs 2010 tarihinde internete düştü. Bu şok gelişmeden sonra Baykal istifa etti. Yerine Kılıçdaroğlu geldi. (Takvim)

Latif Erdoğan'a çirkin saldırı

Kimse kasetçi Pensilvanya'dan ve tetikçisi Mustafa Yeşil'den hesap sormuyor!

Kullandıkları hapse girdi, kendileri kaçtı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu, paralel kumpası itiraf etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN