Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Bunun bedelini ağır öderler"

Giriş Tarihi: 22.5.2015 02:07 Güncelleme Tarihi: 22.5.2015 09:00
Bunun bedelini ağır öderler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan atv a haber ekranlarında çözüm süreciyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu...

ATV A Haber ekranlarında Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas'ın sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan çözüm süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Biz bu ülkede mal ve can güvenliğini sağlamakla görevliyiz. Bunu temin etmek için ne gerekiyorsa yapacak güçteyiz. Böyle bir adım atmaya kalkarlarsa bunun bedelini çok ağır öderler" dedi...

İNSANLARI SOKAĞA ÇAĞIRAN BİRİYLE NASIL ÇÖZÜM SÜRECİ İŞLEYEBİLİR
Bu terör örgütünün desteklediği siyasi yapı hiç bir zaman samimi olarak çözüm sürecine sarılmadı. Mersin ve Adana'da olan olayları ben ve Başbakan kınadı. Ancak olayları halen bize mal etme çabaları var. İnsanlar sokağa davet eden biriyle nasıl olur da çözüm süreci işleyebilir.

"BUNUN BEDELİNİ AĞIR ÖDERLER"
(HDP barajı aşamazsa Güneydoğu'da durum ne olur)Biz bu ülkede mal ve can güvenliğini sağlamakla görevliyiz. Bunu temin etmek için ne gerekiyorsa yapacak güçteyiz. Böyle bir adım atmaya kalkarlarsa bunun bedelini çok ağır öderler.

DEMİRTAŞ'IN VE ÖCALAN'IN SÖYLEM FARKI
Burada birbirinden bağımlı olmayan bir yapı var. İmralı'dan ne gelirse o olur böyle bir durum yok. 1 aydır İmralı ile görüşülemiyor diyorlar. Buna görüşmelere devlet karar verir. İmralı'nın görüşme trafiğini dağ belirlemeyecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bunun bedelini ağır öderler"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN