Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, 'ı hedef göstermiş

MHP Milletvekili ile ilgili kaset iddiasını ortaya atan yazarımız , geçtiğimiz çarşamba günü yayına çıkmak üzere gittiği A Haber TV kanalının otoparkında fotoğraf çektirme bahanesiyle yanına gelen iki kişinin saldırısına uğramıştı. ’nın saldırıdan bir gün önce Bugün TV’de katıldığı bir programda Ülkücüleri kışkırttığı ve Latif Erdoğan’ı hedef gösterdiği ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 23.5.2015 10:16 Güncelleme Tarihi: 23.5.2015 10:20
Ekrem Dumanlı, Latif Erdoğan'ı hedef göstermiş
MHP Milletvekili ile ilgili iftira kaseti olduğunu ve bunun da Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil tarafından yayıldığını söyleyşen , geçtiğimiz çarşamba günü yayına çıkmak üzere gittiği A Haber TV kanalının otoparkında fotoğraf çektirme bahanesiyle yanına gelen iki kişinin saldırısına uğramıştı. Olaydan sonra başlatılan soruşturma kapsamında, Erdoğan'a saldıran kişilerin, Mehmet D. (31) ile Oğuz T. (24) olduğu tespit edildi ve yapılan baskınla gözaltına alındılar. Asayiş Şube Müdürlüğünde ilk ifadeleri alınan şüpheliler, daha sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

DUMANLI: ÜLKÜCÜLER, LATİF ERDOĞAN'A, 'BUNU NASIL SÖYLEDİN?' DERLER

Zaman Gazetesi Genel Müdürü ise Latif Erdoğan'ın saldırıya uğradığı çarşamba gününden bir gün önce yani salı akşamı Bugün TV'de Tarık Toros'un sunduğu, "Merkez Siyaset Özel" programında skandal ifadeler kullandı. Programda, Latif Erdoğan'a bir saldırı olacağını ima eden Dumanlı'nın açıklamaları şu şekilde: "(Latif Erdoğan) Bu sefer bir demir leblebiye çaktı, demir bir lady'ye çaktı. Meral Akşener. Bakın Meral Akşener ülkücü camiada efsane bir isimdir.

CEZASI 80 DEĞNEKTİR!

Öyle sıradan bir insan değildir. Şimdi yanlış bir adama çattı. Meral Hanım, bunun ağzının payını verdi. Şerefsizliğini, haysiyetsizliğini ne varsa takır takır saydı ve onun satır altlarına da dikkat edin. Ben de Latif Erdoğan'a söylüyorum. Yanlış adama çattın. Yanlış adama iftira ettin. Bugüne kadar 50 tane adama iftira ettin. Diyor ki Meral hanım, 'Hukuk işlesin, hukuk çalışsın, eğer çalışmazsa birisi Müslüman olduğunu iddia ediyor o zaman şeri ceza gelir. Cezası 80 değnektir' diyor.

80 DEĞNEĞİ ÜLKÜCÜ CAMİA UNUTMAZ

Ben ülkücü camia içerisinde vaktince bulunan bir insanım. Bu 80 değneği ülkücü camia unutmaz. Bana hakaret edersin benim yapabileceğim bir yok. Allah'a havale ederim. Sana hakaret eder, yapabileceğin bir şey yok. Dersin ki Allah'ından bul. Ama benim tanıdığım ülkücüler, türkücülerden bahsetmiyorum.

LATİF ERDOĞAN SERT KAYAYA ÇARPTI!

Meral Hanım'ın meselesini sittin sene takip eder. Latif Erdoğan'a da 'Kardeşim gel bakalım bu dedikoduyu da canlı yayında lap diye nasıl söyledin?' derler. Sert bir kayaya çarptığını bilmeli."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekrem Dumanlı, Latif Erdoğan'ı hedef göstermiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN