Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alçak iftiraya tokat gibi cevap

Giriş Tarihi: 25.5.2015 13:32 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 14:08
Alçak iftiraya tokat gibi cevap

Bugün bazı gazete ve internet sitelerinde çıkan " Vatandaşı" haberlerine Bilal Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel'den jet yalanlama geldi. Paralel örgüt ve işbirlikçilerine verilen tokat gibi cevapta bu alçakça iftiranın yargıda hesabının sorulacağının altı çizildi.

İŞTE BİLAL ERDOĞAN'IN AVUKATININ ALÇAK İFTİRAYA KARŞI YAPTIĞI SERT AÇIKLAMA

HER KELİMESİ YALAN VE İFTİRADIR

25.05.2015 tarihli Birgün ve gazetelerinde ve www..com internet sitesinde yer alan; "Bilal'in Pasaportu var" ve "Mursi 'a vatandaşlık mı verdi?" başlıklı sözde haberler en kısa tanımlamayla alçakça birer yalan ve iftiradan ibarettir.

SİSİ'NİN BOROZANI GAZETELER!

Mısır'da seçilmiş cumhurbaşkanı Mursi'yi darbe ile görevden uzaklaştıran darbeci Sisi'nin borazanlığını yapan tetikçi gazetelerin, müvekkilim ile ilgili yalan iddialarını, ülke gündemine taşımaları, bu şekilde müvekkilime itibar suikastı yapmaya çalışmaları, darbeci tarihlerinde ve geleneklerinde çokça gördüğümüz bir durumdur.

BU İFTİRALAR TÜKENMİŞLİĞİN SONUCUDUR

Masum insanlara hiç bir araştırmaya gerek duymadan, sadece siyasi hesaplarla iftira atmak, kamuoyu önünde lekelemeye çalışmak, habercilikten çok siyasi kin, nefret ve tükenmişliğin sonucudur.

CEMAAT GÖRÜNÜMLÜ CASUSLUK ŞEBEKESİ VATAN SEVGİSİNDEN ANLAMAZ

Sözde haberlerde iddia edildiği gibi müvekkilim Sayın Bilal Erdoğan ne Mısır vatandaşıdır ne de herhangi bir ülkeye kaçmıştır. Bu durum resmi kayıtlarla da sabittir. Haberde kullanılan 'kaçma' kelimesi özellikle seçilmiş olup, basın yoluyla yaptıkları bu çirkin operasyonun halk nezdinde, müvekkilim aleyhinde kalıcı bir algının oluşması çabasının sonucudur. Müvekkilim doğduğu ve emek verdiği bu toprakları, cemaat görünümlü casusluk ve ihanet şebekesinin ya da onların tetikçisi gazetelerin yalanlarıyla terk edecek değildir.

KÖTÜNÜN YANINDA YER ALARAK İFTİRA ATIYORLAR

Bütün hayatı kamuoyunun gözü önünde olan, zamanının çoğunu ülkenin eğitim ve sosyal alanda gelişmesine katkı sağlamaya ayırmış müvekkilime yapılan bu tür saldırıların amacı, müvekkilim üzerinden siyasi bir hesaplaşmada 'kötünün' yanında yer tutma çabasıdır.

DARBECİLERİN YERLİ TAŞERONLARI

Ülkenin yakın tarihinde açıkça seçilmiş hükümete darbe yapmaya çalışan, sözde yerli özde taşeron olan bazı yapıların borazanlığını yapan bu gazetelerin yazdıklarının, basın yayın ve meslek ilkeleri ile bağdaşır hiçbir yönü bulunmamaktadır.

YARGI ÖNÜNDE HESAP VERECEKSİNİZ!

Yapılan bu yalan haberlerle ilgili olarak gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır. Bu çirkin iftiraların hesabı yargı önünde ayrı ayrı sorulacaktır.

Saygılarımızla

Bilal ERDOĞAN
Vekili
Ahmet ÖZEL

HDP, DHKP-C ve Paralelin kiri işbirliği

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alçak iftiraya tokat gibi cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN