Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Provokasyonlar olabilir'

Giriş Tarihi: 31.5.2015
'Provokasyonlar olabilir'
Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, seçim çalışması için gittiği Tokat'ın Zile ilçesinde konuştu. Seçim yaklaştıkça bazı olumsuz provokasyonların olabileceğine dikkati çeken Bozdağ, "Pensilvanya'nın bedduacısı ve onun paralelinde hareket eden herkes HDP'ye çalışıyor" dedi. Bu seneki seçim sürecinde yaşananlara bakıldığında diğer seçimlerden farklı bazı özelliklerin görüldüğünü anlatan Bozdağ, "Bugüne kadar ben pek çok seçime katıldım ve gördüm ki hiçbir seçimde bu kadar vaat furyası yok. Bu seçimde çok büyük vaat yarışı var" diyerek şu mesajları verdi.

HEPSİ HDP'YE ÇALIŞIYOR:
Türkiye'nin içerisinde HDP kadar lehine seçim çalışması yapılan ikinci parti yok. Ulusalcılar HDP'ye çalışıyor, Pensilvanya'nın bedduacısı ve onun paralelinde hareket eden herkes HDP'ye çalışıyor.

BUNA KİMSE MÜSAADE ETMEZ:
Diyanet'i kaldırmak, bu ülkeye yapılabilecek en büyük kötülüktür. Bu milletin evlatları arasına fitne sokulması anlamına gelir. Buna kimsenin gücü yetmez. Bu millet de buna izin vermez. AK Parti de buna müsaade etmez.

HDP TEHDİTLE OY İSTİYOR:
Bir yandan terör örgütü PKK ve PKK ile koordineli çalışan diğer terör örgütleri ve teröristler de vatandaşlarımızı tehdit ediyor. Bir yandan doğuda şiddete başvurarak tehdit ve şantaj yaparak oy isterken batıda da demokrasi havarisi kesilerek, insan hakları savunucusu gözükerek, hürriyetten yana tavır koyarak, şirin gösterilerek oy istiyor. Hangisi HDP bunun. O yüzden ikiyüzlü bir siyaseti biz burada görüyoruz.

BAZI OLUMSUZ PROVOKASYONLAR OLABİLİR:
Seçim yaklaştıkça bazı olumsuz provokasyonların olabileceğine dikkati çeken Bozdağ, "Bunlara karşı herkesin duyarlı ve uyanık olması lazım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Provokasyonlar olabilir'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN