Türkiye'nin en iyi haber sitesi

' ile ortak çalışıyor'

Genel Başkanı Masum Türker, "Solda aman oylar bölünmesin' anlayışı yanlıştır. 'ye giden oylar şu anda 'ye gidiyor. CHP ile HDP ortak çalışıyor" dedi.

Giriş Tarihi: 1.6.2015 18:58
'CHP ile HDP ortak çalışıyor'
Türker, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde Baransel Caddesi'ndeki parti binasının önünde bekleyen vatandaşları selamladı. Daha sonra Öğretmenevi önünde vatandaşlarla fotoğraf çektiren Türker, seçim otobüsüyle ilçede tur attı.

Türker, seçmenlerin yüzde 20'sinin parti arayışı içinde olduğunu, bu seçmen kitlesinin daha önce AK Parti'ye veya 'ye oy verenlerden oluştuğunu söyledi.

"OYLARINIZI DSP'YE VERİNİZ"

Türker, bu aşamada her iki partinin de söylenen rakamların çok altında oy alacağını ifade ederek, 'nin dürüstlük olgusunu ön planda tutan insanlardan oluştuğunu anlattı.

DSP'nin "Ecevit'in partisi" olarak, yolsuzlukla, haramla ve yalanla mücadele edeceğini aktaran Türker, "Buradan bütün vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Bakın, parlamentoya girmeden, AK Parti iktidarını dize getirip, size hizmet edecek, haklarınızı verecek hale getirdik. Şimdi beklentimiz, yalnız devlette çalışan işçilere ve memurlara tanınmış bu hakların aynı zamanda Türkiye'deki bütün emekçilere tanınmasıdır" diye konuştu.

Türker, 7 Haziran'daki seçimin ülkenin gelecek 50 yılını belirleyeceğine işaret ederek, "Artık ödünç oy verme zamanı bitmiştir. 'Solda aman oylar bölünmesin' anlayışı yanlıştır. CHP'ye giden oylar şu anda 'ye gidiyor. CHP ile HDP ortak çalışıyor. O zaman Atatürkçü olanların tümüne sesleniyorum, oylarınızı DSP'ye veriniz" ifadesini kullandı.
KAYNAK:HABER10.COM.TR
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'CHP ile HDP ortak çalışıyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN