Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ten bomba video!

AK Parti'yi sandıkta deviremeyeceğini anlayan ve kapalı kapılar ardında koalisyon hesapları yapan , ve 'nin kirli yüzünü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı bir kez daha ortaya çıkardı...

Giriş Tarihi: 3.6.2015 23:35 Güncelleme Tarihi: 4.6.2015 05:34
Melih Gökçek'ten bomba video!
Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada koalisyona göz kırpmış ve "Vatandaşın tercihi öyleyse koalisyon olur" demişti. Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise 'nin barajı aşmasının MHP'yi karlı çıkaracağını söylemişti.CHP ve MHP'den gelen bu açıklamalar koalisyon umuduna giren muhalefetin geçmişte yaşananları unuttuğunu gösteriyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı 'in katıldığı programda ekranlara getirilen bir video ise CHP ve MHP tabanını oldukça rahatsız edeceğe benziyor.

"ARTIK APO'NUN HEYKELİNİ DİKERLER"

Görüntüler ardından konuşan Gökçek, "Mustafa Kemal'in kafasını yerlerde sürükleyecekler, Mustafa Kemal'in heykelini ve Türk bayrağını yakacaklar, ondan sonra Apo'nun heykelini dikecekler. Hem MHP hem de CHP bu HDP ile koalisyon yapacak . Artık birlikte Güneydoğu'ya gidip Apo'nun heykelini dikerler. Ondan soran Atatürk heykellerini halatla aşağıya indirirler" dedi.

"BU NASIL ATATÜRKÇÜLÜK"

"Bu nasıl Atatürkçülük?" diye soran Gökçek, Sırrı Sakık'ın "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diyenlere "it sürüsü" dediğini hatırlatarak "Siz HDP ile koalisyon yapacağız diyorsunuz. Kendinize yediriyorsanız helali hoş olsun" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Gökçek'ten bomba video!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN