Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Bozkır için tarih verdi

Giriş Tarihi: 25.6.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 11:13
Bakan Bozkır hükümet için tarih verdi

Belediyesi’nin düzenlediği cadde iftarına katılan Avrupa Birliği Bakanı , “İnşallah Ramazan bitmeden bayrama kalmadan Türkiye arzu etti güçlü iktidarı AK Parti önderliğinde kuracak” dedi.

Avrupa Birliği Bakanı , Belediyesi'nin "Bereket İftarı" adını verdiği ve her mahallenin en uygun caddesinde gerçekleştirdiği iftara katıldı. Havaalanı Mahallesi Anadolu Caddesi'ndeki iftara katılan Bakan Bozkır, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ile birlikte masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Bakan Bozkır, ezanın okunmasıyla yaklaşık 5 bin Esenlerli ile birlikte orucunu açtı.

İftarın ardından kısa bir açıklama yapana Başkan M. Tevfik Göksu, "Büyük cadde iftarları yapıyoruz, sokakları ise esenler halkı kendisi yapıyor. Yemeğini komşularıyla birlikte ayarlıyor. Biz masa, sandalye ve ses düzenini ayarlıyoruz'' dedi.

"UMRE İÇİN KURA ÇEKECEĞİZ'

Kadir gecesini Dörtyol meydanında icra edeceklerini belirten Başkan Göksu o gece Umre için kura çekileceğini müjdeledi. Başkan Göksu, Kadir Gecesi etkinliğine katılanlar arasında Umre için çekilecek kurada çıkanların kutsal toraklara göndereceklerini belirtti.

Programa katılan Bakan Bozkır ise, "İnşallah çok daha iftar sofralarında daha ileriye gitmiş bir Türkiye'de birlikte oluruz. Seçimde milletimizin verdiği kararın sonucu olan çalışmalar Ankara'da sürdürülüyor. AK Partinin önderliğinde inşallah yeni bir kurulacak ve Türkiye'yi daha ileri götürecek. İnşallah Ramazan bitmeden bayrama kalmadan Türkiye arzu etti güçlü iktidarı AK Parti önderliğinde kuracak'' dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Bozkır hükümet için tarih verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN