Davutoğlu kadın STK temsilcilerine iftar verdi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bazı kadın akademisyen, yazar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle iftarda bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 27.6.2015 23:39
Davutoğlu kadın STK temsilcilerine iftar verdi
Gün içinde Tarabya'daki Huber Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la haftalık olağan görüşmesini gerçekleştiren Davutoğlu, daha sonra Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'ne geçti.

Davutoğlu, burada Libya/Trablus Başbakanı Halife El-Gavi'yle 1 saat süren bir görüşme yaptıktan sonra kadın akademisyen, yazar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle iftar yemeğinde buluştu.

Toplantıya, Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun yanı sıra Türkiye İş Kadınları Derneği Başkanı Nilüfer Bulut, Kadın ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, Meridyen Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Büyükdeniz, Kadın Sağlıkçılar Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dilşat Türkdoğan, Yeryüzü Doktorları Yönetim Kurulu Üyesi Havva Sula, Uluslararası Hukukçular Birliği Türkiye Temsilcisi Fatma Benli, AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı İffet Polat, AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti İstanbul Milletvekili Özlem Zengin, yazar Ayşe Böhürler, İlim Sanat Tarih Edebiyat Vakfı Başkanı Gül Zülfikar, Hazar Eğitim Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayla Kerimoğlu, Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi Müdürü Hicret Toprak, Saadet Avcı, Songül Kalyoncu ile kadın sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu kadın STK temsilcilerine iftar verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN