Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu'ndan, 'ye sert sözler

'ın Meclis Başkanı seçilmesinden sonra açıklama yapan Kılıçdaroğlu, 'yi sert sözlerle eleştirdi.

Giriş Tarihi: 2.7.2015 11:14 Güncelleme Tarihi: 2.7.2015 12:22
Kılıçdaroğlu'ndan, Devlet Bahçeli'ye sert sözler
CHP Genel Başkanı , MHP'nin kullandığı geçersiz oylarla 'ın Meclis Başkanı seçilmesinin ardından bazı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

MHP KOLTUK DEĞNEĞİ


MHP'yi sert sözlerle eleştiren Kılıçdaroğlu, MHP'ye koltuk değneği benzetmesi yaparak "AK Parti ne zaman köşeye sıkışsa kurtarıcısı bellidir. Koltuk değneği bellidir. Onun için beklenen bir şeydi" dedi.

FARKLI BİR RUH HALİ İÇİNDE

Kılıçdaroğlu, Bahçeli'nin kendisine yönelik sert sözlerinin sorulması üzerine; "Onu Bahçeli'ye sormak lazım. Bu, farklı bir ruh hali içinde olduğunu gösteriyor Sayın Bahçeli'nin" dedi.

AK PARTİ-CHP KOALİSYONU

Kılıçdaroğlu, olası bir AK Parti-CHP koalisyonuna ilişkin ise şunları söyledi; "Sayın Davutoğlu ile görüşmeden bir yorum yapmam doğru değil. Biz gayet açık, net koalisyon için ilkelerimizi belirledik. Davutoğlu ilkelerimizi benimserse elbette ki koalisyon olma ihtimali yüksektir ama benimsemezse bu koalisyonun olma olasılığı düşüktür. Bizim düşüncemiz gayet açık.

Seçim sonrası atmosferin olumsuz bir sürecin içine sokulması elbette bizi üzüyor."

BU SORUYA CEVAP VEREMEDİ

AK Parti Meclis Başkanlığı'nı kazanarak psikolojik üstünlüğü yeniden kazandı mı? sorusu üzerine cevap vermek istemeyen Kılıçdaroğlu, "Ben bir şey söylemek istemiyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'ndan, Devlet Bahçeli'ye sert sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN