Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli: Dünya tersinden bile dönse...

MHP lideri Devlet Bahçeli, resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 3.7.2015 20:31 Güncelleme Tarihi: 4.7.2015 00:08
Bahçeli: Dünya tersinden bile dönse...
Bahçeli, MHP ile ilgili son dönemdeki yapılan haberlerden rahatsız olmadığını belirtirken, "Kimse kusura bakmasın; dünya tersinden bile dönse durduğumuz yerden, geldiğimiz kaynaktan, doğduğumuz kutlu sineden taviz vermeyiz." dedi.

BAHÇELİ ŞUNLARI YAZDI:

"Bir kısım köşe yazarını ve ekran yorumcusunu hayretle izliyorum; sanki dünya çevrelerinde dönüyor, sanki Türkiye onlarsız bir hiç! Siyaset allameleri, siyasi bilirkişiler sabah yalanla yüzlerini yıkadıktan sonra akşama kadar harman yeri dişliyorlar. Ne çıkarsa bahtlarına!

"DÜNYA TERSİNDEN BİLE DÖNSE..."

Bakıyorum da herkesin dilinde MHP var. Bu güzel bir gelişme. Demek ki 7 Haziran'da verilen milli emanet hakkıyla ve layıkıyla taşınıyor. Şahsım manşetlerden inmiyor. Bundan rahatsız değilim, sadece karikatürlerin üzerinde biraz daha çalışmak lazım; Sözcü dikkat etsin!

Doğrularını dayatmayı matah bir şey sayanlar 46 yıllık bir siyaset çınarının tecr��besini şahsiyetsizlikleriyle karartacaklarını düşünüyorlar. Kimse kusura bakmasın; dünya tersinden bile dönse durduğumuz yerden, geldiğimiz kaynaktan, doğduğumuz kutlu sineden taviz vermeyiz.

"ALLAH BİLSİN MİLLET GÖRSÜN YETER"

Mücadelemizi bir kaç gazete beğensin, üç-beş yazar-çizer övsün diye yapmıyoruz. Allah bilsin, millet görsün yeter. Gerisi teneke gürültüsüdür. Doğruyu yapmak ve uygulamak yetmiyor, aynı zamanda doğru bir nedene de dayandırmak gerekiyor. Doğru olan diktir, dik olan kambursuzdur. Büyük alim ve düşünürümüz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli: Dünya tersinden bile dönse...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN