Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'den sürpriz Meclis Başkanvekili

AK Parti'ye Başkanlık Divanında düşen üyeliklerle grup başkanvekilleri ve grup yönetimi belirlendi. Amasya Milletvekili Naci Bostancı Meclis Başkanvekili oldu.

Giriş Tarihi: 9.7.2015 13:09 Güncelleme Tarihi: 9.7.2015 14:44
AK Parti'den sürpriz Meclis Başkanvekili
AK Parti TBMM Grup toplantısında, AK Parti'ye Başkanlık Divanında düşen üyelikler ile grup başkanvekilleri ve grup yönetimi belirlendi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleşen grup toplantısının basına kapalı bölümünde, AK Parti'ye Başkanlık Divanında düşen üyelikler ile grup başkanvekilleri ve grup yönetimi kurulu üyeleri için seçim yapıldı.

Amasya Milletvekili Naci Bostancı Meclis Başkanvekili, Çorum Milletvekili Salim Uslu ile Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu Meclis İdare Amiri, Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu katip üye olarak seçildi.

AK Parti'de geçen dönem 5 olan grup başkanvekili sayısı 25. Dönem'de 4'e indi. Grup Başkanvekilliğinde Ahmet Aydın ve Mahir Ünal yerlerini korurken, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz ile İstanbul Milletvekili Doğan Kubat yeni grup başkanvekilleri oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den sürpriz Meclis Başkanvekili
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN