Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Murat'ın seçimi

Genel Merkez'in ikazına rağmen yeşil alanları imara açan Beşiktaş Belediyesi'nin sırrı ortaya çıktı. Başkan Murat Hazinedar, kendisini uyaran Kemal Kılıçdaroğlu'na "4 ilin seçim masraflarını karşılıyorum. Parayı nasıl bulacağım" dedi

Giriş Tarihi: 19.7.2015
Murat'ın seçimi

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin belediye başkanlığı döneminde imara aykırı yapılan binalar ve edindiği inanılmaz servetten sonra, şimdi de Beşiktaş Belediyesi'ndeki olaylar konuşuluyor.

TAKVİM'in edindiği bilgilere göre, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın Etiler'de bulunan yeşil alanı imara açmaması için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Sekreter Gürsel Tekin'in ikazlarını dinlemediği ortaya çıkmıştı. Kemal Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin'in imarı olmayan yeşil alanı imara açmaması için yaptığı ikaz ve telkinlere aldırış etmeyen Murat Hazinedar'ın buna karşılık, "Ben CHP'nin 4 ilinin seçim kampanyalarının masraflarını karşılıyorum. Parayı nereden bulacağım" diyerek imar iznini verdiği iddia edildi.


CHP İstanbul İl Başkanlığı önünde açlık greviBeşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, kendisiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle basın toplantısı düzenledi. Hazinedar, 2014 yılında Beşiktaş belediye başkanı seçildiğinde mal varlığı beyanında bulunduğunu, şu anda mal varlığında bir artış olmadığını söyledi. Beşiktaş'ta aldıkları bir gayrimenkul ve eşinin aracını satarak aldıkları yeni cipin olduğunu belirten Hazinedar kendisi hakkında mal varlığı araştırması yapılması için başvuruda bulunacağını söyledi.

Aydın Doğan CHP'li İlgezdi'yi harcadı


KAYNAK: TAKVİM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat'ın seçimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN