Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Devlet büyüklerine sesleniyorum: Kızımı kurtarın"

Onur Özbizerdik’in sevgilisi Melis Çakır’ın annesi, kızının hayatından endişe ederek kayıp başvurusunda bulundu.

Giriş Tarihi: 22.7.2015 09:27 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 10:09
Devlet büyüklerine sesleniyorum: Kızımı kurtarın
Özbizerdik, dövdüğü Melis Çakır'ın şikâyetini geri almasının ardından savcılığa giderek ifade vermiş ve serbest kalmıştı. Melis Çakır'ın annesi Zehra O., şöyle konuştu:

"Onur dün yine aradı, 'Bak yine paraladım parçaladım' dedi. Sonra kızım aldı, 'Anne kurtar beni, öldürüyor beni, ölüyorum anne' dedi. Hemen aldılar elinden telefonu. Tekrar aradım açmadı. Kızımı bulamıyorum. Öldürecek kızımı. 'Annemi öldürdüler ben de onu öldüreceğim' demişti."

ONUR ÖZBİZERDİK HAKKINDA BİLİNMEYENLER!!! TIKLAYIN

Zehra O., "Yakasını bırakmıyor kızımın. Beni 2.5 ay boyunca günde 50 kere aradığı için ruh tahlilini yapabilirim. Onun tedavi olabileceğini bile sanmıyorum" dedi. Kızının şikâyetini geri çekmesiyle ilgili olarak ise "Şikâyeti geri aldıran avukatı tanımıyoruz. Kızımın 'Sevgilim vardı, ondan kıskandı. Ben hak ettim dayağı' dediğine inanmıyorum, Kızım öyle bir şey demez. Bir anne olarak yemin ederim o ifadeyi kızım vermedi. Kızım kaçırıldı. Gece gündüz ölüsü gelecek bana diye düşünüyorum, Ciğeri yanan bir anne olarak söylüyorum bunu. Cumhurbaşkanı'ndan, Aile Bakanı'ndan yardım istiyorum, yalvarıyorum onlara. Bu şahsın elinden kızımı kurtarsınlar" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Devlet büyüklerine sesleniyorum: Kızımı kurtarın"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN