Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Esad ve işbirlikçilerinin yalanı'

Giriş Tarihi: 24.7.2015
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı terör örgütü DAEŞ ile ilişkilendiren haberlere sert açıklama geldi. Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:
ALGI OPERASYONU: Türkiye ile DAEŞ arasında ilişki bulunduğu izlenimi uyandırarak, ülkemizin imajını zedelemeyi amaçlayah algı operasyonlarına her gün bir yenisi eklenmekte. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ı ve kızı Sümeyye Erdoğan'ı, DAEŞ ile ilişkili göstermeye çalışan mesnetsiz iddialar da karalama kampanyasının bir parçası olup tümüyle yalan.
İFTİRA: Esad rejimi ve işbirlikçilerinin destekçisi olan bir takım yabancı internet sitelerinde uydurulan bu çirkin iftiralar, Türkiye aleytarlığıyla dikkati çeken mecralar tarafından da alıntılanmakta, Türkiye'de ise tezviratı adeta meslek edinen kimi internet siteleri tarafından haber kisvesi altında dolaşıma sokulmaya çalışılmakta.
GAZETECİLİK DEĞİL: Bu tür iftira ve yalanlara aracılık etmek, gazetecilik etiğiyle bağdaştırılamayacağı gibi kşilik haklarına da aleni bir saldırı. Vatandaşlarımızın canına kast eden DAEŞ'e karşı Türkiye'nin öteden beri kararlı biçimde mücadele verdiği gerçeği örtbas edilemez.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Esad ve işbirlikçilerinin yalanı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN