CHP'ye Operasyon brifingi!

Dışişleri ve MİT Müsteşarları ile Genelkurmay 2. Başkanı da heyette.

Giriş Tarihi: 27.7.2015 16:25
CHP'ye Operasyon brifingi!
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyet, Türkiye genelinde ve sınır ötesinde yürütülen terör operasyonlarına yönelik son bilgileri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile paylaşmak için CHP Genel Merkezi'ne geldi.

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyet, Türkiye genelinde ve sınır ötesinde yürütülen terör operasyonlarına yönelik son bilgileri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na iletmek için CHP'yi ziyaret etti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun görevlendirdiği güvenlik heyetinde Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler yer alıyor.

CHP Genel Merkezine saat 16.00'da gelen heyeti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel kalem müdürü Tuncay Ceylan karşıladı. Görüşmede ise CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik yer alacak. (İHA)

Başbakan Ahmet Davutoğlu, HP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi terör operasyonları hakkında bilgilendirmek üzere bir heyet oluşturulması talimatını vermişti.

SAAT 18.00'DE BAHÇELİ'YE ZİYARET!

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun görevlendirdiği bilgilendirme heyeti MHP lideri Devlet Bahçeli'yi saat 18.00'de ziyaret edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'ye Operasyon brifingi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN