Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duman'dan Esra Elönü'ye ve dine çirkin iftira!

Hürriyet Gazetesi yazarı Selahattin Duman, Esra Elönü'yü ve dini değerleri hedef seçerek çirkin bir iftirayı köşesine taşıdı.

Giriş Tarihi: 30.7.2015 17:45 Güncelleme Tarihi: 30.7.2015 18:00
Duman'dan Esra Elönü'ye ve dine çirkin iftira!
Esra Elönü adına sahte twitter hesabı üzerinden paylaşılan, "IŞİD'li mücahitlerle sevişmek cihattır. Cenneti garantilemektir." mesajını kendisine referans alan Selahattin Duman, Elönü'ye ağır iftiralarda bulundu.
Hızını alamayan Duman, muhafazakarları bonzaici ilan ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti'yi de hedef almayı ihmal etmedi.

MUHAFAZAKÂR İNSANLARI BONZAİCİ İLAN ETTİ

Yazısının sonunda "Milli içkimiz haline gelen bonzai ile muhafazakârlık politikamız arasında doğru orantı var. Muhafazakârlık artıkça bonzai tüketimi de artıyor" diyerek muhafazakârlara da dil uzatan Duman, bonzai tüketimindeki artışı da muhafakârlığa bağladı.

KURAN'A VE DİNİ DEĞERLERE DİL UZATTI

Yazısını "Çılgınlık yaptıktan sonra sakinleşmek için Leonard Cohen dinleyen, sonra da nedamet getirip Rahman suresini okuyan Esra Elönü hanım kızımızın, diğer kızlarımıza "IŞİD militanları ile serbest seks" tavsiye ederken ilhamı nereden aldığını görebiliyorum." ifadeleriyle tamamlayan Duman, muhafazakâr insanların bunu Kur'an-ı Kerim'den ilham aldıklarını ima ederek dini değerlere de dil uzattı.

ELÖNÜ SAHTE HESAPLARLA İLGİLİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞTU

Kendi adı kullanılarak paylaşım yapılan bu sahte hesaplarla ilgili Esra Elönü, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

ELÖNÜ, DUMAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYOR

Esra Elönü, kendisine iftira atan ve gerçekle bağdaşmayan iddialarda bulunan Hürriyet Gazetesi yazarı Selahattin Duman hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını açıklarken Hürriyet gazetesinden ve yazarından, yazıdaki iddiaları tekzip etmesi için başvuruda bulunduğunu da açıkladı. (Haber 7)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duman'dan Esra Elönü'ye ve dine çirkin iftira!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN