Zekeriya Öz’den PKK’ya gezi sitemi!

Giriş Tarihi: 2.8.2015 15:02 Güncelleme Tarihi: 2.8.2015 15:50
Zekeriya Öz’den PKK’ya gezi sitemi!

Beleş tatil ve görevi kötüye kullanma nedeniyle meslekten ihraç edilen dönemin Fetullahçı savcısından PKK’ya Gezi sitemi geldi. PKK’nın gezi eylemlerine katılmadığı için AK Parti iktidarının devrilemediğini iddia eden Zekeriya Öz, “PKK kimden emir aldıysa katılmadı!” diyerek bir de sitemde bulundu.

BELEŞ TATİLDEN İHRAÇ EDİLEN ESKİ SAVCIDAN UTANÇ VERİCİ TWEET!

7 Haziran seçimlerinden bu yana PKK terör örgütü ve HDP'ye destek veren FETÖ'den PKK'ya bir de sitem geldi. Beleş tatil ve görevi kötüye kullanma nedeniyle meslekten ihraç edilen dönemin Fetullahçı savcısından PKK'ya Gezi sitemi geldi. PKK'nın gezi eylemlerine katılmadığı için AK Parti iktidarının devrilemediğini iddia eden Zekeriya Öz, "PKK kimden emir aldıysa katılmadı!" diyerek bir de sitemde bulundu.

10 SORUDA BATI MEDYASINDA PKK!!! TIKLAYIN


PKK NEDEN GEZİYE DESTEK VERİP AK PARTİ'Yİ DÜŞÜRMEMİZE YARDIMCI OLMADI!

Bir terör örgütüne "neden Gezi eylemlerine katılıp AK Parti'yi iktidardan düşürmemize yardımcı olmadın" sorusunu Fetullahçı eski Savcı Zekeriya Öz'e sosyal medyadan tepki yağdı. Zekeriya Öz'ün bu ihanet gibi mesajı, HSYK'nın meslekten ihraç ederken ne kadar haklı olduğunu da gözler önüne serdi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zekeriya Öz’den PKK’ya gezi sitemi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN