Tepelerine biner cezalarını veririz

Başbakan Davutoğlu, terör örgütleri DAEŞ, PKK ve DHKP-C'nin düğmeye basılmış gibi harekete geçtiğine dikkat çekti, "Türkiye'ye tehdit oluşturanın tepesine bineriz" dedi

Giriş Tarihi: 9.8.2015
Tepelerine biner cezalarını veririz
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Suriye sınırındaki incelemeleri kapsamında Şanlıurfa'nın Ceylanpınar Belediyesi'ni ziyaret etti. Akşam da Şanlıurfa'da STK temsilcileriyle biraraya geldi. Ceylanpınar belediye binasından vatandaşlara hitap eden Davutoğlu, şu önemli mesajları verdi:

TEHDİT TEŞKİL EDERLERSE...: Bir şehidimizin kanına girenlere hesabını mutlaka sorarız. Buradan ilan ediyorum, 23 Temmuz'da Yalçın Nane yiğidimizi öldüren DAEŞ terör örgütü veya bir başka örgüt, Suriye'den ülkemize bir tehdit teşkil ederse aynen 23 Temmuz gecesi gibi tepelerine biner cezalarını veririz."

Silah bırakmadıkça operasyon durmaz

UNUTMAYACAĞIZ: PKK 2 kardeşimizi haince ensesinden vurdu. Bunu unutmayacağız. HDP sessiz kaldı. Gidip Avrupa Birliği'nden yardım istiyorlar, orada konuşuyorlar. Demirtaş'ın Brüksel'de verdiği mesajlara ya da sürekli dilinden barışı düşürmeyip 'çatışmazlığa dönelim' diye günlerdir söyledikleri sözlere bakın. Bu nasıl bir pişkinliktir.


ÇATIŞMAYI SAVUNMADIK: Hiçbir zaman çatışmayı savunmadık biz. Ama çatışmasızlıktan kasıtları, yine başka bir gece, polislerimizi katledecekler de biz sessiz kalacağız diye düşünüyorlarsa buna izin vermeyeceğiz.

Sorumluluk Jandarma'da

DAEŞ İLE PKK AYNI: Zannettiler ki askerimize, polisimize tuzak kuracaklar ve biz susacağız. Nasıl DAEŞ'in haddini bildirdiysek, bunların da haddini Kandil'de de bildirdik, her yerde de bildiririz. DAEŞ ile PKK arasında fark yok.

HDP'nin 'sivil'leri azdı

'SANKİ BİR EL DÜĞMEYE BASTI'

KIYAMETE KADAR BURADAYIZ:
Sanki bir el düğmeye bastı, PKK, DAEŞ, DHKP-C harekete geçti. Türkiye kollektif bir saldırıyla karşı karşıya. Biz terör örgütlerine "Biz kıyamete kadar buradayız" mesajı verdik.

DİLLERİNDE BARIŞ ELLERİNDE KELEŞ: Dillerinde 'barış' derken, ellerinde kaleşnikofu, zihinlerindeki terör kültürünü yok etmeden ve onları gizleyerek Türkiye'de bir kardeş kavgası başlatmak istediler. Bunların meselesi hak ve özgürlük meselesi değil, bunlar millete kan kusturmak istiyor. Vatandaşımızı tehdit eden tüm yapılar bertaraf edilecek. Seçim zaferini kalaşnikofla kutlayan Avrupa ülkesi var mı? Demirtaş Brüksel'in Almanya'nın dağlarına baksın. Bütün silahlı unsurların Türkiye dışına çıkmasını söylemeli.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tepelerine biner cezalarını veririz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN