Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şaşırtan iddia! Gürcistan'da değil

Gürcistan'a kaçan ve hakkında yakalama kararı bulunan eski 'ün bu ülkede kalmadığı iddia edildi. Yeşil pasaportu bulunan Zekeriya Öz’ün istediği Avrupa ülkesine gidebileceği belirtiliyor.

Giriş Tarihi: 11.8.2015 09:29 Güncelleme Tarihi: 11.8.2015 10:26
Şaşırtan iddia! Zekeriya Öz Gürcistan'da değil

Hakkında yakalama kararı çıkan eski 'ün Gürcistan'a geçtiği ortaya çıktı. Yeşil pasaportu bulunan Zekeriya Öz'ün Türkiye'den yurtdışına çıkamayacağından Gürcistan'a karayolu ile geçti. Arvin Valisi Kemal Cirit de Zekeriya Öz'ün Gürcistan'a geçtiğini doğruladı. Yetkililer ise yeşil pasaportu bulunan Zekeriya Öz'ün Gürcistan'dan havayolu ile başka bir ülkeye geçtiğini iddia ediyor.

İŞTE ZEKERİYA ÖZ'Ü FİRAR ETTİREN MANŞETLER!!! TIKLAYIN


YEŞİL PASAPORTU VAR, VİZE SORUNU YOK

Yeşil pasaportu bulunanların vize sorunu olmadığından Zekeriya Öz'ün de havayolu ile Gürcistan'dan başka bir ülkeye geçtiği iddia ediliyor. Türkiye'den uçuş yapmayan Zekeriya Öz'ün Gürcistan'dan uçakla bir Avrupa ülkesine geçtiği iddia ediliyor.

GÜRCİSTAN İLE "SUÇLULARIN İADESİ" ANLAŞMAMIZ YOK

Hakkında yakalama kararı çıkan Zekeriya Öz'ün de içinde bulunduğu 3 savcı için seferber olan Emniyet yetkilileri geniş çalışma başlattı. Gürcistan ile Türkiye arasında suçluların iadesi anlaşması yok.

Artvin Valisi'nden açıklama

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şaşırtan iddia! Zekeriya Öz Gürcistan'da değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN