Irz düşmanı PKK'nın Sırrı

Giriş Tarihi: 23.8.2015 20:50 Güncelleme Tarihi: 23.8.2015 20:51
Irz düşmanı PKK'nın Sırrı

Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık genç kızları dağa kaçırıp tecavüz eden terör örgütü PKK'yı savundu...

Ağrı Valisi Musa Işın'ın "Bir ilimizde 40'a yakın kız, dağa kaçırılıp, iğfal edildi" açıklamasına bozulan Sırrı Sakık, sosyal medya hesabı Twitter'dan PKK'yı savundu.

Sırrı Sakık, yazdığı tweet'lerde Ağrı'da nüfusun yüzde 99'unun Kürt olduğunu, Kürtlerin Vali Işın'ın yaşı kadar 'Özgürlük mücadelesi' verdiğini savundu. Sakık, Bingöl'ün Kiğı İlçesi doğumlu olan Vali Musa Işın için şunları yazdı:

"Ama siz de bugün bize 40 yıllık savaşın çirkin söylemini hatırlattınız. Kadın bedeni ile namustan vurmak istiyorsanız. Kürtlerin yan yana mücadele ederek bunu çoktan aştığını, namusun onurlu yaşamak olduğunu, sizin de bu halkın bir evladı olduğunuzu hatırlatırım."

AĞRI VALİSİ: "GENÇ KIZLARI DAĞA KAÇIRIP İĞLAF EDİYORLAR"

Eli kanlı terör örgütü PKK, namussuzlukta sınır tanımadı. Ağrı Valisi Musa Işın, ırz düşmanı PKK'lıların icraatlarını şöyle anlattı: "Bir ilçemizde kadınları gece vakti 'Toplantı var' diyerek evlerinden alıyorlar; kocaları karşı çıkınca ölümle tehdit ediyorlar. Bir ilimizde 40'a yakın genç kız dağa kaçırılarak iğfal ediliyor ve 'Siz bu halde ailelerinize dönemezsiniz' diyerek orada zorla tutuluyorlar. İnsanlarımız namuslarıyla tehdit ediliyor." Kürtler'in hakkını savunduğunu iddia eden örgütün Kürt çocuklarını kaçırıp ölüme sürüklediğini söyleyen Vali Işın, "Kürtler'in namusuna musallat olan PKK, çocuk ölümlerinin üzerinde ajitasyon ve karalama kampanyası yürütüyor" dedi.

DAĞDAKİ BARONLARA PEŞKEŞ

Vali Musa Işın, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sizin adınıza sizi öldüren, haraç toplayan, kızlarınızı iğfal eden, dağdaki baronlarına peşkeş çeken bir örgütün Kürtler'in hakkını savunduğunu aklı başında hiç kimse iddia edemez."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Irz düşmanı PKK'nın Sırrı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN