Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kan tacirleri

"Cici Çocuk" Selo İzmir'e gidip "PKK 'amasız' silah bırakmalı" diye şov yaptı. Selo'ya ayar üstüne ayar veren teröristbaşı Cemil Bayık'ın yanıtı ise farklıydı: Silahlar susmayacak!

Giriş Tarihi: 25.8.2015
Kan tacirleri
Suruç saldırısı sonrası seçmenine silahlanma ve eylem çağrısı yapan Selahattin Demirtaş, PKK saldırılarına hiç 'terör' demedi. Hatta PKK'nın kanlı eylemlerini destekleyerek kan tacirliğine devam etti. Koalisyon kapılarının kapanmasının ardından İzmir'de sahne alan Selo, "Cici Çocuk" olarak sandık yatırımı yaptı. Doğu'da kanla beslenirken Batı'da yine şirin görünerek "PKK 'amasız' silah bırakmalı" diye konuştu.

'ÖZERKLİK İSTİYORUZ'
Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması olarak bilinen KCK'nın Yürütme Konseyi Eşbaşkanı teröristbaşı Cemil Bayık ise Selo'ya ayar verdi. Almanya'daki Welt am Sonntag Gazetesi'ne konuşan teröristbaşı "Silahlar susmayacak" dedi. Bu arada Demirtaş, Fırat Haber Ajansı'na verdiği demeçte özerklik açıklamalarını destekledi. Selo "Öz yönetim partimizin programının bir parçasıdır. Türkiye'de siyasi yönetim modeli olarak özerkliği öneren bir partiyiz" diye konuştu.

TAKVİM

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kan tacirleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN