Emine Erdoğan kadın korucuları ağırladı

Giriş Tarihi: 28.8.2015
Emine Erdoğan kadın korucuları ağırladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadın geçici köy korucularını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Kadın korucularla yemekte bir araya gelen Emine Erdoğan, konuşmasında şu mesajları verdi:
GÜÇLÜ KADINLAR: Tüm bu süreçlerde güvenlik güçlerimize, askerlerimize destek olan sizin gibi güçlü kadınların ve köy korucusu cesur erkeklerin katkısı var, devletimize inanan ve güvenen vatandaşlarımızın gayreti var. Ülkemizin içinde bulunduğu bu talihsiz dönemi en az kayıpla kapatmak, huzura kastedenlere derslerini vermek ve yeniden barış iklimini tesis etmek için üzerimize vazifeler düşüyor. Vatan yoksa özgürlük yok, vatandaşlık yok.
NENE HATUN'UN TORUNLARI: Fakat bunun için terörü aleni ya da örtülü biçimde destekleyen tüm mihrakları ortaya çıkarmak ve onları tarihe gömmek durumundayız. Uzak yerlerden kalkıp buraya geldiğiniz için Nene Hatun'un torunları olan siz güçlü kadınlarımıza çok teşekkür ediyor, güvenlik güçlerimize olan samimi destek için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Terörle mücadelede gösterdiğiniz dirayet nedeniyle gazanız mübarek olsun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emine Erdoğan kadın korucuları ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN