Protestocu bakın kim çıktı

Giriş Tarihi: 28.8.2015 12:05 Güncelleme Tarihi: 28.8.2015 12:25
Protestocu bakın kim çıktı

MHP’li 'e Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşmesinden ayrıldığı sırada kendisini protesto eden kişinin MHP'li yönetici olduğu ortaya çıktı.

MHP Milletvekili , Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Başbakanlık Resmi Konutu'nda yaptığı görüşmeden çıkışında protesto edilirken, protestocunun sıradan bir 'vatandaş' olmadığı, MHP Ankara Mesleki ve STK'lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.

Davutoğlu'nun hükümette görev alma teklifini kabul eden Türkeş, dün de Başbakan'la yaklaşık 1 saat 10 dakika süren bir görüşme yaptı. Türkeş, Başbakanlık Konutundan çıkışında ise adının Adem Durgut olduğunu söyleyen bir kişi tarafından protesto edildi. "Yazıklar olsun sana" diye bağıran Durgut, basın mensuplarına da "Alparslan Türkeş'e ihanet edenler bunun hesabını verecek. Alparslan Türkeş'in askeriyim, ben onun öz evladıyım" açıklamasını yaptı.

VATANDAŞ TEPKİSİ DEDİLER

Malum basında ise yaşanan protesto "MHP'ye gönül vermiş bir vatandaşın tepkisi" olarak yer alırken, Adem Turgut'un MHP Ankara İl Başkanlığında Mesleki ve STK'lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Protestocu bakın kim çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN