Latif Erdoğan o alçak saldırıyı yazdı

Kendisini IŞİD’ci olarak tanıtan bir meczubun Cumhurbaşkanı’nın kızı Sümeyye Erdoğan’a yaptığı alçak saldırı, FETÖ medyası tarafından gündeme getirilmiş, FETÖ’nün meclisteki temsilcisi tarafından meclise taşınmış, Bugün TV’de sürekli programlara çağırılan Gezici Orhan Aydın tarafından sosyal medyada kullanılmıştı. Gülen’e bir dönem en yakın isim olan Latif Erdoğan bugünkü yazısında FETÖ’nün yaptığı bu alçak saldırıyı yorumladı.

Giriş Tarihi: 29.8.2015 11:26 Güncelleme Tarihi: 29.8.2015 12:06
Latif Erdoğan o alçak saldırıyı yazdı
İŞTE LATİF ERDOĞAN'IN ÇOK TARTIŞILACAK O YAZISINDAN BAZI BAŞLIKLAR

SÜMEYYE ARTIK BABASI GİBİ HAKKI TEMSİL ETMENİN SEMBOLÜ

Sümeyye Erdoğan'a yapılan sözlü taciz ve sataşmanın kimi incitmek, kimi üzmek, kimi rahatsız etmek için yapıldığı belli. Fakat bilemediler ki, artık o da babası gibi bir sembol. Hakkı temsil etmenin sembolü, batılla mücadelenin sembolü; dine ve millete hizmet etmenin sembolü.

SÜMEYYE ONUNLA AYNI DEĞERLERİ PAYLAŞAN TOPLUMUN ADI

Sümeyye, bu bağlamda onunla aynı değerleri paylaşan tüm toplumun adı. Ona yapılan hakaret, ona yapılan küstahlık ve terbiyesizlik, onunla aynı adı taşıyan bütün bir topluma yapılmıştır. Bu toplumun mazlum ahına dönmüş arşı titreten ahı, nefreti ve laneti mutlaka muhataplarına ulaşacak, onları dünyada derbeder, ahirette perişan edecektir.

FETÖ'NÜN SÜMEYYEYE SALDIRISI ELLERİNDE MALZEME KALMADIĞININ VE BİTİŞİN İŞARETİ


FETÖ liderinin elindeki bütün taarruz malzemelerini bitirerek müflis hale geldiğinin bir delilidir aynı zamanda bu sembol isme karşı alçakça yaptırdıkları.. Arkasına sığınacağı piyon ve maskaralarını da bir bir tükettiğinin işaretidir, tıbben müseccel, belgeli, raporlu bir delinin arkasına sığınma gayreti. Cins cinsi çeker sözünün tipik bir örneğidir aynı zamanda bu özdeş hal. Akıbetinin de bir mührüdür, olayları okumasını bilen feraset ehli için.

GÖNÜLLERE TAHT KURDU

…Sümeyye ise, ilk şehit anamız Sümeyye gibi gönüllerimizde taht kurdu. Babası ise daha şimdiden bütün ümmete mal oldu.
Taif dönüşü, Efendimizi taşlayan ayak takımı çapulcuların attığı taşlara, yaptıkları hakaretlere Zeyd kendini siper etmişti. Sümeyye Erdoğan da, bugün Zeyd'in misyonunu eda ediyor. Taif'in başlangıcı çile sonu ise muştu ve miraçtır. Yine öyle olacak inşallah...

LATİF ERDOĞAN/YENİ AKİT
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Latif Erdoğan o alçak saldırıyı yazdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN