Hüseyin Gülerce'den Fethullah Gülen bombaları

Giriş Tarihi: 30.8.2015 15:03 Güncelleme Tarihi: 30.8.2015 15:09
Hüseyin Gülerce'den Fethullah Gülen bombaları

Hüseyin Gülerce yaptığı benzetmelerle kendisini hazreti paygamberin yerine, Erdoğan ve AK Parti yönetimini de Ebu Cehil'in yerine koyan Fethullah Gülen'e 'uçmuş' dedi.

Beyaz TV'de yayınlanan Ortak Akıl programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Hüseyin Gülerce gündeme bomba gibi düşecek bir iddiada bulundu.

Adli Tıp'ı ele geçiren paralel yapının Turgut Özal'ın ölümüne ilişkin 'zehirlendi raporu hazırlayın' talimatı verdiğini iddia eden Hüseyin Gülerce, yaptığı bazı benzetmelerle kendisini hazreti peygamberin yerine koyan Fethullah Gülen için de 'uçmuş' dedi.


ÖZAL'IN ZEHİRLENDİĞİNE DAİR RAPOR HAZIRLAYIN

Adli Tıp'ın içinden yeni bir şey öğrendiğini söyleyen Hüseyin Gülerce 'İçeriden bir arkadaş diyor ki; Adli Tıp'ı ele geçiren paralel yapı enteresdandır Mustafa Özcan'ın da ismi geçiyor burada. İçeriden aldığım bilgiyi söylüyorum heralde bu insanlar gidip savcılığa ifade de verecekler. Bu insanlara ısrarla verilen talimat 'Özal'ın zehirlendiğine dair rapor hazırlayın şeklinde' dedi.

FETHULLAH GÜLEN UÇMUŞ

Bazı yaptığı benzetmelerle Fethullah Gülen'in kendisini hazreti peygamberin yerine koyduğunu ifade eden Hüseyin Gülerce 'Allah aşkına bir din adamı böyle benzetmeler yapabilir mi? Ya hu, Ebu Cehil imam hatip mi açmış? Başörtüsünün yasak olduğu bir yerde başörtüsünü serbest mi bırakmış? Okullara peygamberimizin hayatını anlatan ders mi koydurmuş? Bunlar bir din aliminin söyleyeceği sözler değil. Uçmuş artık gitmiş' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Gülerce'den Fethullah Gülen bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN