Kelkitlioğlu: Doğan Grubu Bodrum'da 1 Kasım'ı planlıyor

Giriş Tarihi: 4.9.2015 23:24 Güncelleme Tarihi: 4.9.2015 23:30
Kelkitlioğlu: Doğan Grubu Bodrum'da 1 Kasım'ı planlıyor

24 TV'de konuşan Murat Kelkitlioğlu, Doğan Grubu kurmaylarının, 1 Kasım'da nasıl strateji izleyeceklerini tartışmak üzere yaklaşık iki gündür Bodrum'da toplantı halinde olduklarını söyledi.

24 TV'de yayınlanan Seda Selek'in sunduğu Siyaset 24 programına konuk olan Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu Doğan Grubu'yla ilgili çarpıcı bir bilgi verdi.

Kelkitlioğlu, 7 Haziran öncesi tamamen HDP'yi ve Demirtaş'ı parlatmak üzerine çalışma yürüten Doğan Grubu'nun, iki gündür Bodrum'da toplantı halinde olduğunu, 1 Kasım seçimlerinde nasıl bir strateji izleyeceklerini tartıştıklarını söyledi.

Kelkitlioğlu şöyle konuştu:

Yeni bir bilgi vermek açısından söylüyorum. Ahmet Altan'ın Doğan Grubu'na "ateş et" çağrısından sonra, büyük bir ihtimalle Doğan Grubu şu anda hazırlığını yapıyor.

"DOĞAN GRUBU KURMAYLARI BODRUM'DA TOPLANTI HALİNDE"

Yer söylüyorum, isim vermeyeceğim. Bodrum'da Doğan Grubu kurmayları şu anda sosyal medya ayağı da birlikte olmak üzere yaklaşık iki gündür kamp kurmuş durumdalar. 1 Kasım seçimlerine doğru nasıl bir proje gerçekleştirelim, nasıl ateş edelim diye oturmuş çalışma yapıyorlar şu anda.

Kaynak: star.com.tr
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kelkitlioğlu: Doğan Grubu Bodrum'da 1 Kasım'ı planlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN