Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ağabeyi AK Parti'den aday adayı

Giriş Tarihi: 10.9.2015 19:02 Güncelleme Tarihi: 10.9.2015 19:12
Şehit ağabeyi AK Parti'den aday adayı

ağabeyi ve Şehitler Derneği Başkanı Yaşar Deniz, AK Parti'den milletvekilliği için aday adayı oldu.

Boyabat ve Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Yaşar Deniz, 1 Kasım seçimleri için aday adaylığı başvurusunu 3 Eylül tarihinde sona eren başvuru takvimi içerisinde yaptığını belirterek, sürecin iyi okunması gerektiği çağrısında bulundu.

"BURADAKİ HAİN PLANI HERKES GÖRMELİ"

Ülkenin her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu, son yaşananların ise kendisini daha da kamçıladığını kaydeden Yaşar Deniz, Boyabat Orman İşletmesi Müdürlüğündeki görevinden ayrılarak aday adaylık müracaatını yaptığını hatırlattı. Kendisinin de bir şehit ağabeyi olduğunu vurgulayan Yaşar Deniz, şu anda meydana gelen olayların kendisine o yaşadığı acı günleri bir kez daha hatırlattığını belirterek, "Jandarma er olan kardeşimi 1991 yılında Şırnak'ın Uludere Ballı Kaya mevkisinde hain bir saldırı neticesinde kaybettim. O günleri Allah yaşatmasın derken, şimdi aynı manzaralar içimizi yakıyor. Burada ki hain planı herkesin görmesi lazım" dedi.

Sürecin iyi okunması gerektiğini kaydeden Yaşar Deniz, birilerinin Türkiye'nin yükselişine dur demek için düğmeye bastığını belirterek, bu kötü niyete engel olmak için kendisinin de bir nefer olarak AK Parti'den aday adayı olduğunu dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehit ağabeyi AK Parti'den aday adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN