Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lerinden önemli açıklamalar

leri ’lıların bölgede köstebek gibi olduğunu ve desteklendiklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 11.9.2015 07:51 Güncelleme Tarihi: 11.9.2015 09:23
Dağlıca gazilerinden önemli açıklamalar

'daki saldırının ardından Akşam'dan Ercan Öztürk'e konuşan Dağlıca leri 'lıların bölgede köstebek gibi olduğunu ve HDP'li belediyelerden destek gördüğünü söylüyor.

DAĞLICA'DA PKK'LILAR BÖYLE YAKALANDI!

HAİN PUSU BÖLGESİ: DAĞLICA!

PKK'LILAR CİZRE'DE YAKALANDI!

Dağlıca'da terör örgütü tarafından kurulan kalleşçe pusuda 16 kahraman Mehmetçiğimizi şehit verdik. Dağlıca zor coğrafyanın diğer adı belki de. O bölgede askerlik yaparken teröristler tarafından döşenen mayın ya da çatışmada gazi olanlar Dağlıca'yı anlatırken masa başında oturup ahkam kesilmesine tepki gösteriyor.

PKK'LILAR KÖSTEBEK GİBİLER


Hakkari'de mayın patlaması sonucu yaralanan Özer Narin, Dağlıca koşullarını şöyle anlattı: "Ben 2005 yılında oradaydım. Onlar köstebek gibiler. On kişi gider on birinci kişiye mayın denk gelir. İlk defa yaşadığım olay. Büyük bir patlama oldu. Kan kaybım vardı sabaha karşıydı. Dört şehidimiz vardı bir tek ben yaralıydım."

BOMBALAR HDP'Lİ BELEDİYE DESTEKLİ

1996'da mayın patlaması sonucu ayağı kopan Özkaplan: "96'da benim zamanımda gece operasyonlara çıkardık. Gece çatışmaya girerdik, gündüz nadiren olurdu. Bu bombaların da arkası gelecek. Çünkü daha önceden hazırlamışlar bunu. Orada HDP'li belediyelerin sorgulanması lazım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dağlıca gazilerinden önemli açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN