Sosyal medyada 'i karalama operasyonu!

Giriş Tarihi: 17.9.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 17.9.2015 11:55
Sosyal medyada Mehmet Metiner'i karalama operasyonu!

AK Parti İstanbul Milletvekili adına sahte hesap açılarak sosyal medyada karalama çalışmaları yürütüldü. Metiner konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Dün geceden beridir adıma açılmış sahte hesap üzerinden ahlâksızca ve şerefsizce yayın yapanlar bilsinler ki yeryüzünün en sefil en zavallı insanlarıdırlar." dedi.

İŞTE METİNER'İN O AÇIKLAMASI;

"PEYGAMBER DEDİĞİMİ İDDİA EDENLERE LANET OLSUN"

"Bizim inancımıza göre son Peygamber Hz. Muhammed (SAV)'dir. Bizler "O'nun Ümmeti" olmakla övünç duyan insanlarız. Recep Tayyip Erdoğan'a haşa "Son Peygamberimiz" dediğim iddiasında bulunanlara lanet olsun. Bizden asla böyle sözler sadır olmaz. Çünkü bu söz küfürdür. İnsanı dinden çıkarır. Erdoğan davamızın büyük lideridir. O'nun arkasından gitmeyi şereflerin en büyüğü addederiz ancak Erdoğan da bizler de kuluz ve faniyiz. Biz fanileri ne kutsarız ne de fanilere taparız.
"TEK GERÇEK HESABIM: @MetinerBasin"

Büyük liderimiz Erdoğan kendisine bırakınız "Son Peygamber" diyeni kendisini kutsayanı bile yanına yaklaştırmaz. Bu anlayışta olanların hiçbirimizin nezdinde zerre itibarı olamaz. Tersine böyle düşünenleri küfre duçar olmuş zavallılar olarak görürüz. Bülent Arınç ve Beşir Atalay hakkında böyle laflar etmeyeceğimi de her ikisi çok iyi bilir. Bizi birbirimize düşürmeye hiç kimsenin gücü yetmez.
Tek bir twitter hesabım var @MetinerBasin. Başka hesaplar sahtedir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal medyada Mehmet Metiner'i karalama operasyonu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN