Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, PKK ve 'ye isyan etti!

Giriş Tarihi: 30.9.2015 14:42 Güncelleme Tarihi: 30.9.2015 17:08
Kaymakam, PKK ve HDP'ye isyan etti!

Şırnak’ın İlçesi ı , teröristlerin ilçede bir çok ev ve lojmana saldırdığını ifade ederek, “İyi dinleyin! Ne kadar yakarsanız yakın ne kadar yıkarsanız yıkın ne kadar sıkarsanız sıkın böldürmeyeceğiz” dedi.

Twitter hesabından açıklamalar yapan , "İlçemizde 25.9.2015 tarihinde 400'e yakın terörist unsurla tamamen ilçeyi ele geçirme amacına yönelik 6 saat süren bir saldırı gerçekleşti. Bu kalleş saldırısı sonucu hala 'barış istiyoruz', 'insan hakları istiyoruz', 'siviller katlediliyor' naraları atanlara bir çift sözüm var. Bu mu sizin barışınız! Bu mu insan hakları! Evime atılan bomba! Amaç ne! Hedef ne! Ya canım kızım burada olsaydı! Bu mu adaletiniz! Odama atılan zırh delici keskin nişancı ve kaleş mermileri tam 22 tane! Sivilleri kim katlediyor! Bu mu kardeşlik! Sayın hakimlerimizin evi! Keskin nişancı mermilerinin işi ne! Suçları ne!


"BÖLDÜRMEYECEĞİZ ULAN"

Sivilleri kim öldürüyor! İşte sizin barışınız! İşte sizin kardeşliğiniz! Evlere ve lojmanıma atılan yüzlerce roketler, binlerce mermiler! Bombaladığınız evimi çocuklara açtım! Sizin gibi yapmayacaklar! Unutmayın! Bu mücadele iman ordusu TSK ve emniyetin, küfür ordusu PKK'yla hak-batıl mücadelesidir! Böldürmeyeğiz! İyi dinleyin! Ne kadar yakarsanız yakın ne kadar yıkarsanız yıkın ne kadar sıkarsanız sıkın böldürmeyeceğiz ulan" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK YAĞDI

Kaymakam Güntepe'nin bu paylaşımlarına sosyal medyadan destek yağdı. Binlerce insan genç kaymakama 'yanındayız' mesajı gönderdi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakam, PKK ve HDP'ye isyan etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN